مجله الکتنو

واردات قطعات elliot tools از امریکا تحویل در ایران

واردات قطعات elliot tools امریکا تحویل در ایران

واردات قطعات elliot tools امریکا تحویل در ایران

با توجه به شرایط کنونی تحریم ها شاید بگویید واردات قطعات elliot tools امریکا تحویل ایران چگونه امکان پذیر است؟ در ابتدا باید گفت که مبحث تجارت، یک مبحث کاملا گسترده و پر اهمیتی است که اگر به درستی طبق قوانین صورت بگیرد، سود آوری بسیاری به دنبال خواهد داشت. قطعات elliot tools جزو قطعات بسیار مهم و کاربردی ساخت کشور آمریکا می باشد. بی شک که درباره کیفیت تولیدات کشور آمریکا بسیار شنیده اید و قطعا کیفیت بسیاری از محصولات آن زبانزد است. اما نکته مهم‌ چگونگی واردات قطعات elliot tools امریکا تحویل ایران می باشد؟ چرا که چندین سال است بر اساس تحریم ها ایران نمی تواند با بسیاری از کشورها به تجارت بپردازد.

اما با تمام این مشکلات شرکت الکتنو از طریق راه های که ایجاد کرده است، می تواند قطعات مختلف یدکی کارخانجات را کشور آمریکا وارد کند. این شرکت سالهاست که در این مینه فعالیت می کند. که همین تجربه سبب شده است به راحتی کار خرید از کشورهای مختلف را انجام دهد. شما نیز در صورتی که قصد خرید و واردت قطعات و تجهیزات یدکی را دارید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. تا علاوه بر اگاهی از نحوه خرید مشاوره های لازم را نیز دریافت نمایید.

روش های موفقیت در واردات قطعات elliot tools امریکا تحویل ایران

یکی از مهمترین پارامترهایی که باعث موفقیت در تجارت می شود، تجربه و تخصص زیاد در این زمینه است‌ چرا که شما وارد عرضه یک تجارت بزرگ و بین المللی می شوید که در آن با غول های دنیا به رقابت می پردازید. اما روش ها و ترفندهایی وجود دارند که به شما کمک می کنند یک تجارت موفقی داشته باشید که عبارتند از:

 • مورد بررسی قرار دادن زنجیره تأمین

همانگونه که اشاره شد، بالاخره تحریم ها لغو شده و قطعا ایران تجارت خود را با دنیا آغاز می کند‌. حال این مهارت شما تجار موفق است که بایستی از هر فرصتی به نفع خود استفاده کرده و راه مناسبی را برای کسب سود بیشتر انتخاب نمایید. شما همواره باید زنجیره های مهم تامین کننده را در واردات قطعات elliot tools امریکا تحویل ایران را مورد بررسی قرار دهید.

 • مشاوره گرفتن از شرکت های معتبر و مطرح

یکی دیگر از مهمترین اقداماتی که تجار گرامی بایستی آن را در اولویت خود قرار دهند شامل مشاوره با افراد خبره و شرکت های با سابقه می باشد. یک مشاور با سابقه می تواند در تمام زمینه های موجود شما را راهنمایی کند. و قبل از به وجود آمدن هرگونه خطر و خسارتی نکات لازمه را در اختیار شما قرار می دهد. اما به این نکته توجه کنید که تجارت یک فرآیند بسیار سختی است که نیاز به مهارت بسیار بالایی دارد و در این تجارت بزرگ بایستی زرنگ باشی تا با شکست مواجه نشوید. پس بهترین کار این است که شما تمامی فعالیت های واردات قطعات elliot tools امریکا تحویل ایران را به شرکت های معتبری چون بازرگانی الکتنو بسپارید. چرا که شرکت الکتنو یک شرکت کاملا موفق با مشاورین با سابقه می باشد که شما را در این تجارت بزرگ موفق تر خواهند کرد.

واردات قطعات elliot tools امریکا تحویل در ایران

 

 

گام های موفقیت در زمینه واردات قطعات کاربردی تولید آمریکا

 • تعیین اهداف خود از این تجارت بزرگ یک گام بزرگ و بسیار مهم است. در واقع باید گفت که یکی از مهمترین روش ها و یا راهکارها تعیین هدف در این مسیر بزرگ می باشد. شما باید در گام اول هدف خود را تعیین کرده و با توجه به آن تصمیمات درست گرفته و بر اساس آن عمل کنید. توجه داشته باشید که هدف شما را ترغیب به برداشتن قدم های بزرگ تر اما درست خواهد کرد.
 • یکی بهترین روش های موفقیت در واردات قطعات elliot tools امریکا تحویل ایران برآورد هزینه ها قبل از انجام هر کاری است. چرا که شما باید میزان هزینه لازمه و میزان بودجه خود را بررسی کرده و در صورت داشتن هزینه های لازمه اقدام کنید.
 • یک نکته طلایی که می تواند راز موفقیت بسیاری از بازرگانان بزرگ باشد، سرلوحه قرار دادن تجربیات شرکت های بزرگ و رقیب است. از طرفی شما به عنوان یک شخص تاجر بایستی با تمام قوانین و ضوابط واردات و صادرات آشنا باشید.
 • در واردات قطعات elliot tools امریکا تحویل ایران باید تمامی قوانین و شرایط را به صورت آنلاین مورد توجه قرار دهید. چرا که ممکن است بر اساس تمامی شرایط حاکم بر دنیا و یا مشکلات کشورهای دو طرف معامله، ممکن است قوانین جدیدی وضع شود و یا قوانین قبلی کمی تغییر کند.
 • قبل از اینکه محصول مورد نظر را وارد کنید نباید گول اعتبار برند و شرکت تولید کننده را خود؛ بلکه بایستی تمامی مشخصات مورد نظر به خصوص کیفیت و قیمت آن را مورد بررسی قرار دهید. در نتیجه قبل از اینکه قطعات را خریداری کنید حتما نمونه کار بگیرید. به این نکته توجه کنید که واردات قطعات elliot tools امریکا تحویل ایران اگرچه به نظر یک تجارت بزرگ و پرسود می تواند باشد؛ اما باید شما ابتدا بازار نیاز کشور خود را بسنجید.

واردات قطعات elliot tools امریکا تحویل در ایران

مهمترین مرحله قبل از انجام تجارت

بی شک می دانید که واردات قطعات elliot tools امریکا تحویل ایران یک تجارت بزرگی است. که می تواند شامل بخش های بسیار زیادی باشد. حال اینکه شاید هر یک از بخش های تجارت بین المللی برای شما مهم باشد. اما مهمترین و اصلی ترین اقدام، اخذ مجوزات لازمه خواهد بود‌. بی شک که در صورت نداشتن مجوز لازمه شما نمی توانید هیچگونه اقداماتی را زمینه واردات انجام دهید‌. حال اینکه اخذ مجوز واردات به عنوان مهمترین بخش واردات از اداره بازرگانی اخذ می گردد. حال اینکه طی این پروسه شخص تاجر بایستی مجوز لازمه را از اداره بازرگانی دریافت کند. البته برای اخذ مجوز نیز شما باید اسناد کافی و لازم را به اداره بازرگانی تحویل دهید. مدارک لازم برای اخذ کارت بازرگانی عبارت است از:

 • ارائه اصل اظهارنامه ثبت نام باید در راستای کار شما باشد. این اظهارنامه را باید به دفاتر بازرگانی ارائه دهید که این مدارک بایستی حتما به گواهی اداره ثبت شرکت برسد. البته اصل گواهی پلمپ دفتر از اداره ثبت شرکت ها نیز باید ارائه گردد.
 • برخی از شرکت ها با مسئولیت محدود هستند. که این مراکز باید مدارکی نظیر یک برگ کپی تقاضانامه ثبت شرکت های داخلی و شرکت نامه رسمی با مهر اداره ثبت شرکت ها را به این اداره ارئه بدهد.
 • تکمیل فرم دال که همان فرم تکمیلی از سایت است نیز در راستای اخذ مجوز می باشد. البته این فرم بایستی با امضاء مدیرعامل و همچنین مهر شرکت یا گواهی امضاء در دفتر اسناد رسمی ارائه گردد.
 • اصل گواهی موضوع ماده ۱۸۶ ق.م.م را نیز بایستی ارائه دهند. این گواهی در خصوص آخرین سال عملکرد است که بایستی صدور کارت بازرگانی در سال جاری به آدرس دفتر مرکزی شرکت بلامانع باشد.

• ارائه یک روزنامه رسمی تاسیس و همچنین تمام دگرگونی های شرکت تا این زمان، که بایستی حتما مشخص شود فعالیت شرکت در چه موضوعی است.

 • ارائه اصل سند مالکیت که باید حتما شش دانگ به نام شرکت باشد.
 • باید اصل اجاره نامه محضری معتبر که به نام خود شرکت است را نیز ارائه دهید. همچنین عرضه اصل اجاره نامه بنگاه به نام خود شرکت که باید به سازمان مربوطه ارائه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *