واردات از چین, واردات قطعات صنعتی

واردات قطعات صنعتی از چین

واردات قطعات صنعتی از چین

واردات قطعات صنعتی از چین

واردات قطعات صنعتی از چین به دلیل مزایایی که در این تجارت نهفته قطعا بسیار سودآور خواهد بود. اولا، قطعات صنعتی یکی از محصولات بسیار کاربردی و ضروری هستند که با نیاز شدید آن ها مواجه خواهیم بود. از طرفی کشور چین، یکی از کشورهای بسیار بزرگ از لحاظ اقتصادی می باشد که سال هاست با ایران تجارت پرداخته است.

اما به صورت کلی واردات  از چین باید طبق اصول و قوانین مربوط به تجارت صورت بگیرد. اگر تخصص کافی در این زمینه ندارید. و یا فرصت کافی برای انجام تک به تک مراحل نیز نباشد. بازرگانی الکتنو به عنوان یک شرکت تجاری معتبر مفتخر است. پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشد. این شرکت تجاری تمام مراحل واردات قطعات صنعتی را با کمترین تعرفه و سریع ترین زمان انجام می دهد.

واردات قطعات صنعتی از چین با بازرگانی ماندگار

تجارت بین المللی از گذشته تا کنون به شدت گسترش داشته است و هم‌ اکنون شاهد رقابت سرسخت بین رقبای تجاری هستیم. وجود رقبای بزرگ و قدرتمند قطعا زمینه را برای تجار تازه وارد کمی سخت تر می کند و چه بسا اینکه این تجار تجربه و مهارت کافی در این زمینه نداشته باشند. اما برای واردات قطعات صنعتی از چین بهتر است سود بازارهای بین المللی شما را وسوسه نکند تا بدون آگاهی اقدام به واردات قطعات صنعتی از چین کنید که قطعا ضرر می کنید.

بهترین راه کسب موفقیت، همکاری با شرکت الکتنو است که دارای سابقه و تجربه بسیار زیادی می باشد. این شرکت، دارای کادری مجرب و متخصص است که تجربه بسیار زیادی دارند و می توانند در تمام امور شما را راهنمایی کنند. اما بهتر است برای جلوگیری از ضرر، در ابتدای کار تمام امور خود را به این شرکت مطرح و معتبر سپرده و از این شرکت تجربه کسب نمایید.

در صورت همکاری با این شرکت بی شک در اولین تجارت خود سود بسیاری کسب خواهید کرد و همچنین تعرفه های همکاری با این مجموعه به نسب دیگر بازرگانی ها پایین تر می باشد. چه بسا اینکه کادر این مجموعه همگی دارای تجربه و تخصص بسیار بالایی در این زمینه بوده و این سابقه درخشان به نفع شما خواهد بود.

واردات قطعات صنعتی از چین

مزایای واردات قطعات صنعتی از چین

قطعات صنعتی، اصلی ترین لوازم مورد نیاز صنایع هستند که ممکن است گاهی چرخه صنایع به دلیل عدم وجود این قطعات نچرخد. به سبب کمبود این قطعات در بازار بسیاری از افراد اقدام به واردات قطعات صنعتی از چین می کنند. در وهله اول نیاز بازار تامین می گردد و این مورد یکی از اصلی ترین مزیت های این قطعات به شمار می رود. از طرفی تجار اگر با رعایت قوانین و ضوابط پیش بروند بی شک سود بسیار زیادی را نصیب می شوند. اما چرا واردات قطعات صنعتی از چین؟ چین، یکی از کشورهای بزرگ تجاری دنیاست که قدرت خود را از طریق همین تجارت کسب کرده است.

رابطه تجاری بین دو کشور ایران و چین سالهاست که جریان دارد و حتی با وجود تحریم های ناعادلانه علیه کشورمان، این کشور به تجارت خود با ایران ادامه داد. اولین مزیت تجارت با این کشور همین رابطه تجاری خوب است و از طرفی محصولات کشور چین دارای قیمت مناسب و کیفیت عالی هستند.

بی شک می دانید که از گذشته تا کنون در حوزه تجارت تغییرات بسیار گسترده ای رخ داده و حتی رقبای بزرگ و سرسختی نیز هم اکنون در این حوزه فعالیت می کنند و با وجود مزیت های کالاهای چینی، اکثر تجار به تجارت با چین می پردازند. با این وجود، شما باید بسیار کار کشته و خبره باشید تا بتوانید به خوبی به رقابت با این غول های تجارت بپردازید. اما مزیت دیگر واردات قطعات صنعتی از چین تنوع محصولات یا همان قطعات صنعتی از این کشور می باشد.

دلیل این حجم از تنوع نیز وجود کمپانی های بسیار بزرگ و قدرتمند جهان در این کشور است که این مسئله در این کشور بین تولیدکنندگان نیز رقابت ایجاد می کند. با وجود رقابت کمپانی های تولید کننده، کیفیت و قیمت قطعات صنعتی و حتی دیگر محصولات بهبود می یابد. توجه کنید افرادی که قصد تجارت در حوزه تجارت بین المللی دارند باید تجربه بسیار زیادی داشته باشند.

واردات قطعات صنعتی از چین

پیش نیازهای برای واردات از چین

برای واردات قطعات صنعتی از چین شما ابتدا باید کارت بازرگانی اخذ کنید. و این کارت اولین و مهمترین گام برای تجارت بین المللی خواهد بود. تجار معتقدند که کارت بازرگانی نقطه‌ ای برای آغاز تجارت می باشد که البته برای اخذ آن نیاز به ارائه اسناد و مدارکی است. برای دریافت کارت بازرگانی شخص حقیقی یا حقوقی می تواند اقدام کند که حوزه فعالیت هر یک از این موارد تا حدودی با یکدیگر متفاوت خواهند بود. برای انجام تمام فعالیت های تجارت بین المللی نیاز به این کارت است و بدون آن قادر به انجام واردات و صادرات نخواهید بود. اما باید گفت که کارت بازرگانی حقوقی برتری هایی نسبت به کارت بازرگانی حقیقی دارد و برای واردات اکثر کالاها می توان از آن استفاده نمود. اما در برخی موارد استثنائا می توان از کارت بازرگانی استفاده نکرد که به این کالاها، محصولات غیر تجاری می گویند.

زمانی که شما برای کسب درآمد اقدام به واردات نکنید و تنها چند نمونه محصول را برای خود خریداری کرده اید. در این مورد نیز حتی بدون کارت بازرگانی ما تابع قوانین هستیم که باید ببینیم قوانین و ضوابط در این زمینه چه اختیاراتی به تجار می دهند. اما مواردی دیگری هستند که در این مورد احتیاجی به اخذ کارت بازرگانی نمی باشد:

  • واردات قطعات صنعتی از چین به عنوان نمونه یا جهت آزمایش و بررسی انجام شود. شاید یک شرکت قبل از اینکه قصد واردات داشته باشد، بخواهد ابتدا یک نمونه محصول را به عنوان نمونه دریافت کند.
  • اگر کارخانه یا تولیدی تنها برای استفاده شخصی خود بخواهد کالایی را خریداری و یا وارد نماید در این صورت نیز نیازی به اخذ کارت بازرگانی نمی باشد.
  • درصورتی که تجار یا بازرگانی قبلا کارت بازرگانی دریافت کرده باشد، می تواند برای واردات قطعات صنعتی از چین از همان کارت استفاده نماید.
  • وارد کردن تجهیزات ضروری تمامی واحدهای تحقیقاتی، پزشکی، آزمایشگاهی
  • واردات محصولاتی که از طریق یکی از سازمان های دولتی وارد می ‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *