واردات قطعات صنعتی

واردات قطعات صنعتی از آمریکا

واردات قطعات صنعتی از آمریکا

.واردات قطعات صنعتی از آمریکا

برای واردات قطعات صنعتی از آمریکا به چند دلیل شما باید با یک بازرگانی معتبری در سطح کشور همکاری داشته باشید. اولا قطعات صنعتی، یکی از انواع لوازم بسیار ضروری صنایع بوده و سرمایه گذاران زیادی در این تجارت سرمایه گذاری می کنند. پس رقیب تجاری بسیاری خواهید داشت. ثانیا، آمریکا یکی از کشورهای قدرتمند و پیشرفته دنیا به شمار می رود. که قطعا برای تجارت جدا از قوانین بین المللی، قوانین سرسخت جداگانه ای را وضع کرده است.

از طرفی آیا شما وقت کافی برای طی کردن تمام مراحل مربوط به واردات قطعات صنعتی از آمریکا را دارید؟ هر یک از مراحل تجارت، خود دربرگیرنده نکات و قوانین بسیاری هستند. که اگر با یکی از نکات و قوانین آشنایی نداشته باشید. قطعا شکست می خورید. بازرگانی تجاری الکتنو یک شرکت، مطرح است که کلیه امور تجاری شما را در کمترین زمان انجام خواهد داد.

مراحل واردات قطعات صنعتی از آمریکا

بحث واردات و صادرات، یک‌ مقوله بسیار پیچیده و گسترده ای است. که نیاز به تحلیل و بررسی بسیاری دارد. در واقع، برای وارد نمودن هر محصولی شما باید گام های بسیار زیادی را بردارید. که هر مرحله از تجارت، خود شامل یک پروسه پیچیده ای است. و نیاز به تحلیل و بررسی قوانین مربوط به آن حوزه خواهد داشت. بارنامه، یکی از انواع سندهای بسیار مهمی است که در یکی از فرآیندهای واردات قطعات صنعتی از آمریکا مورد نیاز می باشد. در واقع بر اساس این سند بسیار مهم، شخص فروشنده اختیار دارد. تا محصول خود را در اختیار حمل کننده قرار دهد. تا این محموله از کشور مبدا به کشور مقصد منتقل گردد.

این سند به عنوان شناسنامه قطعات صنعتی خواهد بود که هنگام ترخیص بایستی به شخص وارد کننده تحویل داده شود. پس با داشتن بارنامه، شخص تاجر می تواند مالکیت خود را بر این قطعات اثبات کند و همچنین محصول را طبق این سند و با مشخصات ذکر شده دریافت نماید.

اگر بخواهیم تعریفی ساده تر درباره بارنامه داشته باشیم، باید گفت بارنامه شامل همان رسید است که توسط شخص صادرکننده صادر می شود. برای دریافت بارنامه نیز شما باید با استاد و مدارک‌ مورد نیاز به سازمان حمل و نقل مراجعه کنید و این رسید را از این سازمان اخذ نمایید. البته شرکت حمل و نقل ممکن است هوایی، جاده ای، پستی، ریلی و یا دریایی باشد.  که بستگی به روش حمل و نقلی دارد که شما برای انتقال بار خود از آن استفاده می کنید. امور مربوط به این حوزه شاید ساده ترین و پیش پا افتاده ترین گام از تجارت است. که کار بسیار دشواری می باشد. و برای تجار تازه کار بی شک گام سنگینی خواهد بود. اما یک پیشنهاد ویژه برای موفقیت و کسب تجربه شما داریم، بهتر نیست تمام‌ امور مربوط به واردات قطعات صنعتی از آمریکا را به شرکت الکتنو بسپارید؟

واردات قطعات صنعتی از آمریکا

واردات قطعات صنعتی از آمریکا

مراحل ارسال قطعات صنعتی از آمریکا

ارسال بار، یکی از مراحل بسیار مهمی است که طی آن شخص صادر کننده وظیفه دارد. تا بر اساس استاد و مدارک حاضر و توافقات صورت گرفته، محصول را طی روش مناسبی صادر کند. برای ارسال بار باید مجوز لازمه از سازمان حمل و نقل اخذ گردد. و تنها در صورت داشتن مجوز شما مجاز به جابجایی و یا انتقال بار بین دو کشور خواهید بود. جهت انتقال بار، شما نیاز به بارنامه دارید؛ اما می دانید بارنامه چگونه، به چه منظور و طی چه فرآیندی صادر می گردد؟ برای واردات قطعات صنعتی از آمریکا شما پس از انجام تمامی فرآیندها و خرید باید محموله را وارد کنید. که این حمل طی روش های مختلفی صورت می گیرد. برای عبور از مراحل مختلف واردات، شما باید تابع قوانین مربوط به حوزه تجارت باشید. که این آیین نامه و دستورات بین المللی نیز باید دائما چک شود.

واردات قطعات صنعتی از آمریکا

مرحله اول واردات قطعات صنعتی از آمریکا

شما باید ابتدا درخواست حمل بدهید تا شخص فروشنده محصول را با رعایت تمام استانداردها و در چهارچوب قوانین برای شما با همکاری شرکت حمل و نقل ارسال کند. درخواستی که شما برای حمل محموله می دهید باید حاوی تمام مشخصات اولیه محصول اعم از نوع بسته بندی، مبدا و مقصد و حتی روش حمل و نقل و… باشد. این مشخصات ذکر شده باید با توافق بین دو طرف معامله درج گردد.

مرحله دوم

مرحله بعدی نوبت صدور بارنامه است که شخص تاجر بعد از بررسی نمودن قرارداد و تایید آن جهت صدور بارنامه درخواست می دهد. البته باید تمامی اسناد هماهنگی با سازمان حمل و نقل نیز در دسترس باشد تا فروشنده بر اساس آن ها اقدام نماید‌.

مرحله سوم

بارنامه باید توسط شخص صادرکننده ارسال شود. و پس از ارسال بارنامه تاجر باید به منظور دریافت محصول از شخص یا سازمان حمل کننده در کشور اقدام‌ کند. بازرگانی الکتنو، به عنوان یک شرکت تجاری موفق، میزبان همکاری با شما تجار عزیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *