مجله الکتنو

واردات قطعات صنعتی از آلمان

واردات قطعات صنعتی از آلمان

واردات قطعات صنعتی از آلمان

واردات قطعات صنعتی از آلمان نیاز به مهارت بالایی در زمینه تجارت بین المللی دارد. قطعات صنعتی جزو نیازهای اولیه صنایع به شمار می رود که تجارت آن نیز یک شانس طلایی خواهد بود. سرمایه گذاری برای واردات چنین قطعاتی قطعا منفعت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. از طرفی اینکه برند این قطعات مربوط به کدام کمپانی کدام کشور نیز باشد، اهمیت دارد.

حال اینکه شما بخواهید قطعات صنعتی را از بهترین کمپانی کشور آلمان وارد کنید. هم بازار فروش خوبی خواهید داشت. و هم اینکه به دلیل وجود رقبای سر سخت کار شما کمی سخت تر خواهد شد. آیا بهتر نیست برای اینکه اشتباهی از روی کم‌ تجربگی شما رخ ندهد، با بازرگانی الکتنو همکاری کنید.  این شرکت تجاری به عنوان مطرح ترین بازرگانی واردات قطعات صنعتی در سطح کشور مفتخر است تا پاسخگوی کلیه نیازهای شما عزیزان باشد.

واردات قطعات صنعتی از آلمان با شرکت الکتنو

آلمان یکی از کشورهای پیشرفته دنیا است که اکثر کمپانی های معروف دنیا در این کشور واقع شده اند‌. حال اینکه کمپانی هایی نیز جهت تولید قطعات صنعتی در این کشور فعالیت می کنند که جزو برندهای معتبر دنیا نیز محسوب می شوند‌. معمولا با پیشرفت علم و افزایش سطح آگاهی، اکثر مردم به دنبال خرید محصولات باکیفیت با برند معتبر هستند.

پس با این حساب، سرمایه گذاری برای واردات قطعات صنعتی از آلمان قطعا یک سرمایه گذاری مفید و پرثمر خواهد بود. اما درصورتی که شما به عنوان یک تاجر با تمام مراحل تجارت آشنایی داشته باشید؛ زیرا عدم شناخت کافی تنها منجر به افت پیشرفت شما می شود. اما این تجارت، به دلیل وجود رقبای بسیار در بازار بین المللی برای شما که در ابتدای کار هستید، کمی دشوار خواهد بود؛ چه بسا اینکه شناخت کافی نیز در این زمینه نداشته باشید.

شرکت الکتنو، به عنوان بهترین و معتبرترین بازرگانی تجاری جهت انجام کلیه امور مربوط به واردات قطعات صنعتی از آلمان میزبان شما تجار عزیز خواهد بود. این‌ شرکت، دارای تجربه بسیار بالا و همچنین موفقیت زیادی می باشد که با سال ها تلاش و پشتکار به این مرحله دست یافته است. الکتنو گام های تجارت را یکی پس از دیگری با کمترین هزینه انجام می دهد که این مراحل عبارتند از:

 • اولین قدم اخذ کارت بازرگانی
 • بررسی بازار محصول وارداتی
 • بررسی و انتخاب کمپانی تولید کننده و همچنین کشور مبدا
 • تقاضای ارسال پیش فاکتور یا همان پرفرما
 • ثبت سفارش و پرداخت هزینه خرید
 • انتخاب یکی از انواع روش های پرداخت بین المللی
 • انتخاب یکی از انواع روش های حمل و نقل محموله
 • قرارداد جهت باربری و پرداخت هزینه های بیمه و امور مربوط به بازرسی محموله
 • بازرسی تمامی اسناد و مدارک حمل و نقل
 • وارد شدن محصول به گمرک و تکمیل اظهارنامه
 • اخذ برگه سبز گمرک
 • ترخیص محصول از گمرک

واردات قطعات صنعتی از آلمان

حمل و نقل دریایی برای واردات قطعات صنعتی

واردات قطعات صنعتی از آلمان یکی از تجارت های پر منفعت دنیا است که برای وارد کردن آن باید از یک روش مناسب استفاده کنید. برای انتقال محموله خریداری شده از یک کشور به کشور دیگر می توانید یکی از سه روش تجارت را انتخاب نمایید. روش حمل و نقل دریایی، هوایی و زمینی هر سه جزو روش های انتقال بار هستند. اما شما مطیع هستید تا با استناد بر قوانین و ضوابط، شرایط فعل و همچنین تاثیرات و میزان بودجه یکی از مناسب ترین روش ها را انتخاب کنید.

اما یکی از رایج ترین روش های حمل و نقل، شامل روش دریایی است که محموله را توسط کشی و یا ناوها از کشور مبدا به کشور مقصد منتقل خواهند کرد.‌ در این روش هزینه حمل و نقل نسبت به روش هوایی بسیار مقرون بصرفه تر می باشد و امنیت بیشتری نیز نسبت به این روش دارد.

از طرفی، زمان انتقال بار در این روش افزایش می یاید و نیاز به زمان بیشتری برای انتقال است. شما نیز با تجربه و اطلاعاتی که درباره تجارت بین المللی دارید می توانید برای واردات قطعات صنعتی از آلمان یک روش مناسب انتخاب کنید. اما همین انتخاب روش واردات و صادرات نیز نیاز به مهارت بسیار بالایی دارد. و به همین منظور است که می گویند مشورت با بازرگانی الکتنو یک گام بزرگ برای رسیدن به موفقیت می باشد.

برای انتخاب روش مناسب باید با قوانین بسیار زیادی آشنا باشید و همچنین مدارک و اسنادی را باید به سازمان های حمل و نقل ارائه دهید. آیا شما با تمام شرایط و قوانین مربوط به واردات قطعات صنعتی از آلمان آشنا هستید؟ آیا می دانید برای انتخاب روش مناسب جابجایی بار چه اقداماتی بایستی انجام داد؟ بازرگانی الکتنو بهترین حامی و همراه شما برای ادامه برآیند تجارت می باشد.

واردات قطعات صنعتی از آلمان

واردات قطعات صنعتی از آلمان

کشتی های مناسب برای روش انتقال دریایی قطعات صنعتی

همانگونه که اشاره شد، برای واردات قطعات صنعتی از آلمان می توان یکی از روش موجود را انتخاب نمود‌. روش حمل و نقل دریایی، یکی از متداول ترین و بهترین روش هایی است. که معمولا برای واردات و صادرات گزینه اول اکثر تجار خواهد بود. اما برای واردات از طریق روش دریایی می توان از طریق کشتی های مختلفی استفاده نمود. کشتی‌‌ های مناسب برای حمل و نقل دریایی نیز انواع مختلفی دارند که بر اساس نوع و مسافت مسیر مورد نظر شامل دو نوع هستند:

 • کشتی های خطوط منظم

یکی از انواع کشتی ها، شامل کشتی خطوط منظم هستند که با نام لاینر هم شناخته می شوند. این مدل کشتی ها را بر اساس یک برنامه ریزی بسیار منظم روی خط های دریایی که از پیش تعیین شده اند، حرکت خواهند کرد.

 • کشتی های خطوط نامنظم

کشتی های دیگری نیز برای انتقال بار وجود دارد که به نام ترامپ یا کشتی های خطوط نامنظم شناخته می شوند. این مدل کشتی ها معمولا روی خط های دریایی خاص به حرکت خود ادامه می دهند. این کشتی ها برای انتقال بار به هر مسیری آماده هستند. انتخاب هر یک از این کشتی ها به شرایط، نوع محموله، نوع مسیر و مقصد و … بستگی دارند. حال اینکه استفاده از هر کدام از آن ها دارای مزیت های بسیار زیادی هستند که شما باید قبل از انتخاب، قوانین را نیز در نظر داشته باشید. اما بهتر است در این زمینه نیز از مشاورین خبره شرکت الکتنو کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *