مجله الکتنو

واردات سنسور القایی

واردات سنسور القایی

واردات سنسور القایی

دنیای تجارت، یک دنیای وسیعی است که همواره نیاز به توانایی و تخصص بالایی دارد. برای واردات سنسور القایی و یا هر نوع تجارت دیگر سختی و مشکلات مربوط به واردات و صادرات وجود خواهد داشت. بازرگانی های معتبر و تجار با سابقه به خوبی با پیچ و خم تجارت آشنایی دارند. و با توجه به سابقه و تجربه ای هم که کسب کرده اند. جهت انجام امور تجارت نیز خبره تر خواهند بود‌.

بازرگانی الکتنو، یکی از شرکت های بسیار معتبر واردات قطعات صنعتی است. که مدت هاست در این عرصه فعالیت دارد. این شرکت معتبر، به خوبی با تمام مشکلات احتمالی آشنایی دارد. و در طول دوره فعالیت خود، به خوبی توانسته از عهده پروسه طولانی تجارت برآید. حتی آمادگی لازم جهت واردات سنسور القایی را نیز با تجربه بالای خود دارد. و مفتخر است تا میزبان پاسخگویی شما مشتری عزیز باشد.

اخذ قرارداد با شرکت الکتنو

برای واردات سنسور القایی شما با مرحله ای به نام اخذ قرارداد نیز مواجه هستید‌. که اولین و آخرین مرحله تجارت نخواهد بود. چرا که در گام نخست بایستی تحقیقات لازمه در این خصوص انجام شود. و حتی پیگیری های لازم جهت پیدا کردن شرکت معتبر نیز به عهده بازرگانی می باشد. اما پس از اینکه شما محصول مورد نظر را تایید کردید مرحله ای به نام اخذ قرارداد است. در این مرحله برای واردات سنسور القایی شما موظف هستید، کلیه مشخصات مربوط به کالا را چک کنید. و حتی بازرسی از کارخانه تولیدی نیز باید قبل از بستن قرارداد صورت بگیرد.

اما در این گام شما درباره تمام مراحل بعد از قرارداد نیز باید دو طرفین معامله توافق کنند‌. اخذ قرارداد یک مرحله بسیار پیچیده و حساسی است که بایستی با رعایت اصول و قوانین و همچنین داشتن تجربه بالا صورت بگیرد.

بی شک که شرکت الکتنو، به عنوان یکی از مطرح ترین بازرگانی های کشور در این زمینه موفق عمل می کند. این مجموعه به کلیه مراحل و امور تجارت تسلط کافی داشته و به خوبی از عهده تمام کارها برمی آید. هنگام‌ عقد قرارداد برای واردات سنسور القایی بهتر است مواردی چون مقررات مالیاتی، صادراتی،  وارداتی و ارزی حاکم بر کشورها را چک کنید.

حتی توجه به ممنوعیت یا عدم ممنوعیت کالا نیز بایستی در این گام مورد توجه قرار بگیرد. اما اسنادی نیز شامل گواهی مبدا و بازرسی محموله، و …. بایستی ارائه گردد. حال اینکه در پروفرما بایستی حتما موضوع قرارداد، مدت قرارداد و حتی اسناد و مدارک پیوست شامل کپی روزنامه رسمی، مشخصات قرارداد، تمام مدارک، مکاتبات و مدارک مورد نیاز و … همگی درج شوند.

واردات سنسور القایی

برخی از مراحل واردات سنسور القایی

تجارت یک سرمایه گذاری بسیار هدفمند است که قطعا مزایای زیادی دارد. اگرچه همیشه حمایت از تولید داخل در اولویت قرار دارد، اما گاهی به سبب عدم تولید سنسور القابی در داخل، افراد بسیار زیادی اقدام به واردات آن می کنند. حتی با وجود عدم کیفیت کافی تولید داخل نیز می توان جهت واردات سنسور القایی اقدام نمود. اما بهتر است با این دید نیز به مسئله بنگیریم که بسیاری از تولیدات خارجی نظیر همین سنسور القابی دارای کیفیت فوق العاده عالی و طرفداران بسیاری هستند‌. اما جهت واردات شما باید مراحلی را نظیر موارد زیر طی کنید:

  • اخذ کارت بازرگانی

بهترین و اولین قدم برای شروع تجارت، اخذ کارت بازرگانی می باشد. کارت بازرگانی را اولین قدم از مراحل تجارت می شمارند که برای دریافت آن نیز بایستی مدارک بسیار زیادی را ارائه دهیم. با داشتن کارت بازرگانی به راحتی می توانیم اقدام واردات و صادرات کنیم، بدون اینکه مشکلی از نظر مجوزها داشته باشیم. البته بعد از اینکه کارت بازرگانی را دریافت کردید نوبت به انتخاب حوزه‌ فعالیت می باشد که این حوزه خود شامل چند مدل است. به عنوان مثال بسیاری از تجار تنها مشتاق به تجارت با یک کشور خاص هستند و برخی نیز تمایل به تجارت با چندین کشور مختلف دارند.

  •  انتخاب کشور و حتی شرکت تولید کننده

یکی از اقداماتی که جهت واردات سنسور القایی باید صورت بگیرد. شامل انتخاب کشور مبدا و حتی کمپانی تولید سنسور القایی است. حال ممکن است تنها در یک کشور، این سیستم های القایی به تولید برسند. و یا اکثر کشورها تولید کننده این قطعه باشند. حتی احتمال اینکه در یک کشور، چندین کمپانی جهت تولید این محصول فعالیت کنند نیز وجود دارد. اما بهتر است شرایط و قوانین تجارت را نیز مورد توجه قرار دهید. چرا که ممکن است بخاطر شرایط و دلایل خاصی، امکان تجارت با کشوری وجود نداشته باشد. پس از انتخاب کشور، حالا نوبت به کمپانی تولیدکننده و یا مرکز فروش این سنسورها است که باید حتما تحقیقات بسیاری در این زمینه صورت بگیرد.

واردات سنسور القایی

استعلام مشخصات واردات سنسور القایی یک گام طایی

در روند واردات سنسور القایی شما وظیفه دارید تا ممنوع و یا آزاد بودن واردات این محصول را چک کنید. این کار به راحتی و از طریق سایت ntsw.ir  استعلام  می شود. که با استفاده از تعرفه به راحتی می توان این فرآیند را طی کرد. همچنین در مرحله ای نیز، شما قبل از عقد قرارداد باید تمام مشخصات محصول را استعلام و بررسی کنید. حتی هنگام ترخیص و قبل از خارج کردن آن بازهم مشخصات محصول توسط امور بازرسی گمرک مورد بررسی قرار می گیرد.

هنگام‌ واردات سنسور القایی می توان از طریق سامانه پیگیری کرد که این کار به جهت مانع شدن از قاچاق کالا صورت می گیرد. در واقع سامانه شناسه کالا به منظور مدیریت کردن شناسه کالاها است و در این سامانه مشخصات تمام محموله های مبادله شده ثبت می گردد. از این سامانه می توان حتی جهت انجام بسیاری از امور دیگر مربوط واردات سنسور القایی استفاده می کنند.

مرحله استعلام یک‌ مرحله بسیار مهم و حساس است. که باید با شرایط و قوانین تجارت به خوبی آشنا باشید. تا بتوانید تک تک گام های این پروسه را طی کنید. اما بهترین کار، سپردن کلیه امور مربوط به واردات سنسور القایی به بازرگانی الکتنو است. که در این خبره و حرفه ای عمل خواهد کرد. البته در کنار مشاوره های بسیار موثر این مجموعه نیز شما می توانید خود به این تجارت ادامه دهید. اما در صورتی که گام به گام این پروسه را با مشاوره شرکت الکتنو پیش بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *