واردات خط تولید, واردات دستگاه, واردات قطعات یدکی کارخانجات

واردات خط تولید از آمریکا

واردات خط تولید از آمریکا

واردات خط تولید از آمریکا

واردات خط تولید از آمریکا این روزها به دلیل رونق گرفتن تجارت ایران با تمام کشورها، جزو بهترین تجارت های دنیا خواهد بود. چرا که آمریکا یکی از قدرتمندترین کشورهای دنیا از لحاظ تجاری می باشد. البته باید کیفیت و اعتبار محصولات تولیدی کمپانی های این کشور را نیز در نظر بگیرید. از سر گیری تجارت و واردات از آمریکا قطعا، یک انقلاب بزرگ در تجارت ایران است. حال اینکه محصول وارداتی شامل خط تولید باشد. چرا که ماشین آلات خط تولید، جزو اصلی ترین نیازهای هر کشور و همچنین کارخانه ای به شمار می رود. پس واردات خط تولید از آمریکا می تواند بهترین گزینه ایده آل برای شما تجار گرامی باشد. اما در صورتی که شما تجربه و سابقه کافی در این زمینه داشته باشید.

شرایط واردات خط تولید از آمریکا

می دانیم که آمریکا یک کشور بزرگ و قدرتمند در زمینه تجارت است‌ حال اینکه اکثر محصولات تولید شده توسط کمپانی های این کشور اعم از دستگاه های خط تولید، دارای کیفیت فوق العاده عالی هستند. و معمولا هم مارک محصولات تولید کمپانی های آمریکا در بازار طرفداران بسیاری خواهند داشت. اما با وجود اینکه تجارت با آمریکا بسیار پرمنفعت است. باید بدانید که بدون تجربه و تخصص نمی توان در این زمینه موفق عمل کرد. چرا که برای واردات خط تولید شما باید یک پروسه بسیار سخت و پیچیده ای را طی کنید. که هزاران شرط و قانون نیز در این زمینه وضع شده است. پس آشنایی با تمام این نکات و شرایط یکی از اولین و اصلی ترین وظایف شما تجار گرامی خواهد بود. حال با وجود تغییراتی که گاهی با توجه به شرایط خاص در قوانین و شرایط به وجود می آید شما وظیفه دارید قوانین را به روز چک کنید.

 • مشاوره و همکاری با بازرگانی الکتنو

یکی از مهمترین اقداماتی که شما تجار گرامی بایستی به آن پایبند باشید. مشاوره با افراد خبره و توانمند است. چرا که تجارت بین المللی یک پروسه بسیار طولانی سختی است. که تنها در صورت داشتن مهارت و سابقه بسیار طولانی بهتر و موفق تر خواهد بود‌. از طرفی مشاورین شرکت الکتنو از این تخصص بالا بهره‌مند هستند. و قطعا در صورتی که از این شرکت کمک بگیرید، موفق تر بوده و سود بسیاری خواهید کرد.

واردات خط تولید از آمریکا

نکات مهم واردات و صادرات

 • محاسبه عوارض انبارداری

یکی از مهمترین اقدامات دیگر جهت واردات خط تولید از آمریکا محاسبه هزینه هایی است که جهت انبارداری پرداخت می گردد. در واقع این هزینه را به منظور نگهداری محموله طی فرآیند ترخیص پرداخت خواهید کرد. و ناگفته نماند که این هزینه به نوع محصول، میزان ارزش آن، تعداد، ابعاد و حتی مدت زمان انبارداری بستگی دارد. حال اینکه اگر شما برای واردات از روش دریایی استفاده می کنید. این روش را تحت عنوان عوارض بندری می شناسید. البته این هزینه می تواند برای انبارداری در روش های مختلف نیز به صورت متفاوت محاسبه گردد. همین بررسی و یا برآورد هزینه ها نیز نیاز به تخصص بسیار بالایی دارد.

 • بارگیری محموله

در پروسه تجارت، مرحله ای نیز تحت عنوان بارگیری بار نیز وجود دارد. و در این گام شما بایستی اقدام به بارگیری محصول خریداری شده کنید. در واقع این بارگیری می تواند شامل قسمت های مختلفی باشد، به عنوان مثال بارگیری از شرکت فروشنده جهت انتقال آن توسط یکی از روش های ممکن یکی از مراحل بارگیری است. حتی بارگیری از گمرک پس از ترخیص به منظور جابجایی تا مقصد نهایی نیز نوع دیگری از بارگیری محموله مورد نظر می باشد. اما بهتر است توجه داشته باشید که برای انتقال بار و هماهنگی با‌ کانتینر یا کامیون شما بایستی شماره آن را در سامانه EPL وارد کنید. حال اینکه قبلا حتی زمان دقیق ورود و خروج محموله از انبار و مسیر نیز رهگیری نمیشد اما امروزه تمامی این موارد مورد بررسی قرار می گیرد. بهتر است بدانید که به منظور ترخیص محموله از گمرک حتی بایستی کد شناسه انبار را نیز در ای پی ال بارگذاری نمایید.

 راهنمایی های لازمه جهت واردات با آمریکا

 • بررسی محموله طرف دایره درب خروج گمرک

یکی دیگر از اصلی ترین اقداماتی که هنگام واردات خط تولید از آمریکا باید حتما لحاظ گردد، بازرسی های لازمه است. در واقع در این مرحله محصول مورد نظر بایستی توسط مامورین گمرک بررسی شوند.‌ حال اینکه این بازرسی ها شامل بررسی تمامی مشخصات محموله اعم از کیفیت، برند، شرکت تولید کننده، مدل، ابعاد و …می باشد. حال اینکه این مرحله پس از بارگیری محصول درست در زمان خروج یا ترخیص کالا از گمرک توسط دایره درب خروج گمرک انجام می شود. چنانچه مشخصات درج شده با مشخصات کالا یکی باشد، محصول از مسیر سبز گمرکی ترخیص می گردد. اما اگر زمانی در دایره خروج مشکلی از نظر تطبیق مشخصات و یا دیگر موارد مربوط به قوانین به وجود آید، محصول با روش مسیر قرمز روبرو می شود. حال اینکه برای خروج از گمرک این محموله نیاز به اخذ مجوزهای لازمه از سازمان های مربوطه دارد.

 • خروج تحویل محموله در سامانه epl

پس از اینکه محموله از گمرک خارج شد، درست تا زمانی که به انبار وارد شود، بایستی آن را پیگیری کرد. حال اینکه برای این کار نیز نیرو های امنیتی کشور که شامل نیروی انتظامی می شود با وجود اسناد ثبت شده این محموله را تا مقصد پیگیری می کنند. شاید این پیگیری های امنیتی برای شما جای سوال باشد، در واقع باید گفت که این کنترل جهت جلوگیری از قاچاق صورت می گیرد و بسبار بسیار مورد توجه قرار دارد.

واردات خط تولید از آمریکا

خدمات مهم‌ بازرگانی الکتنو

همانگونه که اشاره شد، واردات خط تولید از آمریکا طی یک پروسه بسیار طولانی و بسیار پیچیده ای صورت می گیرد.‌ با توجه به سختی کار و وجود رقبای بسیار غول پیکر بهتر است از بازرگانی الکتنو کمک بگیرید. حال اینکه این شرکت جزو، مراکز بسیار معتبر در کشور است که سابقه بسیار طولانی و عالی در این زمینه دارد. این شرکت هم اکنون مفتخر است تا بهترین خدمات خود را در اختیار شما تجار گرامی قرار دهید. در واقع خدمات مهم شرکت الکتنو عبارت است از:

 • انجام کلیه امور گمرکی
 • اخذ تمامی مجوزات جهت صادرات و واردات
 • امور مربوط به بررسی هزینه ها
 • تحقیق درباره کمپانی تولید کننده و یا شرکت های فروشنده خط تولید
 • بررسی کلیه مشخصات محصول و تطبیق آن با نمونه های ارسالی
 • دریافت نمونه و مطابقت آن با طرح درخواستی
 • اخذ قرارداد و ثبت سفارش بدون هیچ مشکلی
 • انتخاب یک روش بسیار مناسب و حتی انجام امور انبارداری جهت واردات خط تولید از آمریکا
 • ترخیص محموله از گمرک و انتقال آن تا مقصد نهایی
 • ارائه مشاوره در خصوص اخذ مجوزات و همچنین تمامی امور گمرکی
 • انجام‌ مذاکرات و نا حد امکان گرفتن تخفیف از شخص فروشنده
 • تمامی امور مربوط به انبارداری محموله مورد نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *