مجله الکتنو

واردات ترمز های intorq جرثقیل

واردات ترمز های intorq جرثقیل

واردات ترمز های intorq جرثقیل

واردات ترمز های intorq جرثقیل اگر در اولویت کار شما قرار دارد، بایستی بدانید که این تجارت یک تجارت بزرگ و پرسود است. اما یک تجارت موفق، تنها زمانی میسر خواهد شد که شما با اطلاعات بسیار بالایی که دارید. و همچنین با مشاوره های شرکت های تجاری بزرگ اقدام کنید. دنیای واردات و صادرات، خود یک دنیای بسیار بزرگی است. که می توان با تکیه بر استراتژی های علمی و همچنین در اولویت قرار دادن قوانین شاهد رشد روزافزون خود بود. حال چه بسا اینکه شما محصولاتی را وارد کنید که در کشور مورد نیاز هستند و قطعا به محض وارد شدن از استقبال خوبی برخوردار خواهند بود.

ولی به خاطر داشته باشید که این استقبال نیر، در صورتی خواهد بود که شما از قبل نیاز بازار را بسنجید و با تجزیه تحلیل تمامی جوانب در مسیر تجارت گام بردارید. واردات ترمز های intorq جرثقیل نیز با توجه به نیاز بازار و با کسب اطلاعات زیادی درباره این محصول و قوانین واردات و صادرات باید صورت بگیرد.

البته باید بدانید که شرکت های زیادی در حال حاضر اقدام به واردات این محصول به ایران می کنند. که در این میان بازرگانی و شرکت الکتنو با سابقه طولانی در زمینه واردات و تامین قطعات یدکی از کارخانجات می تواند گزینه مناسبی باشد. تا شما به راحتی به واردات ترمزهای intorq جرثقیل اقدام نمایید.

انواع روش های واردات ترمز های intorq جرثقیل

همانگونه که اشاره شد، این قطعات جزو تجهیزات بسیار مهمی هستند که در لیست محصولات مورد نیاز بازار قرار گرفته اند. حال اینکه شما قصد واردات دارید و تمامی بایدها و نبایدها را نیز در نظر گرفته و اقدامات لازمه را نیز انجام داده اید. اکنون نوبت به آن است که محصول خریداری شده را وارد نمایید. باید بدانید که واردات و صادرت را می توان به روش های بسیار مختلفی انجام داد.

که البته این روش ها به پارامترهای بسیار زیادی بستگی دارند. به عنوان مثال، میزان‌ مسافت بین دو کشور یکی از مهمترین عوامل تعیین روش واردات است. و یا اینکه محصول شما جزو چه دسته محصولاتی باشد. چرا که مواد غذایی را بایستی با یک روش سریع وارد نمود تا به دلیل طولانی بودن و نامساعد بودن شرایط فاسد نشوند. اما واردات ترمز های intorq جرثقیل به طور کلی به سه صورت امکان پذیر می باشد که شامل:

 • حمل و نقل هوایی

حمل و نقل هوایی یکی از بهترین روش هایی است که به صورت سریع السیر محصول مورد نظر را به مقصد می رساند. در واقع سریع ترین روش شامل همین حمل و نقل هوایی است که توسط هواپیما محموله مورد نظر را حمل می کنند. اما این روش پرهزینه ترین روش برای انتقال بار است. البته در این روش نیز محدودیت هایی وجود دارد که مثلا، محموله های بسیار بزرگ را نمی توان با آن حمل نمود.

 • حمل و نقل دریایی

روش بسیار پرکاربرد دیگر شامل حمل و نقل دریایی می باشد که با استفاده از کشتی های غول پیکر این جابجایی صورت می گیرد. در واقع رایج ترین نوع جابجایی بار بین دو کشور، همین روش است که معمولا به مدت زمان زیادی برای انتقال بار از روش دریایی دارد. در این روش محدودیتی برای میزان بار مورد نظر وجود ندارد و البته هزینه آن نسبت به روش هوایی بسیار مقرون بصرفه از می باشد.

 • حمل و نقل زمینی

یکی از روش های بسیار اقتصادی شامل حمل و نقل زمینی است که از لحاظ هزینه از دو روش بالا بصرفه تر می باشد. از این روش مقرون بصرفه تنها در صورتی استفاده می کنند که مرز زمینی مشترکی بین دو کشور طرفین معامله وجود داشته باشد. در این روش می توان با استفاده از قطار، کانتینر و یا کامیون ها بار مورد نظر را وارد نمود.

البته به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است حتی گاهی شما برای واردات و صادرات از دو روش به دلیل نبود دو مرز مشترک دریایی یا زمینی مجبور هستید استفاده کنید. اما در هر صورت باید اطلاعات کافی درباره تمامی مراحل داشته باشید. اما بهترین کار سپردن این فعالیت، به دست بازرگانی های معتبر چون شرکت الکتنو است. این بازرگانی در زمینه تمامی فعالیت های مربوط به تجارت فعالیت دارد.

واردات ترمز های intorq جرثقیل

آنالیز مهمترین مرحله ی واردات

همانگونه که مستحضرید، واردات ترمز های intorq جرثقیل یک تجارت بزرگ و مهم است که قطعا جهت رفع نیاز بازار می باشد. حال اینکه برای تجارت بایستی مراحل بسیار زیادی را طی کرد و هر مرحله شامل بخش هایی می باشد که هر یک مستلزم رعایت اصول و قواعدی خاصی است. اما یک مرحله به عنوان مهمترین و اصلی ترین بهش و همچنین راه موفقیت در تجارت محسوب می باشد.

این مرحله شامل آنالیز است که حال این بررسی و آنالیز می تواند به تمامی مراحل، شرایط و راه ها سرک بکشید. چرا که اگر شما دقت و آنالیز کافی به تمامی امور نداشته باشید، بی شک نمی توانید قدم های بزرگ بردارید و در صورتی که با مشکلی مواجه شدید از عهده آن برآیید.

واردات ترمز های intorq جرثقیل

اسناد مورد نیاز واردات

زمانی که شما به بخش های مختلف واردات ترمز های intorq جرثقیل تسلط داشته باشید می توانید به خوبی همه موقعیت ها را کنترل نمایید. حال اینکه این آنالیز باید بر روی تمامی اسناد و مدارک نیز صورت بگیرد. که برخی از مهمترین مراحل و استادی که بایستی به خوبی تجزیه و تحلیل گردند، شامل موارد زیر هستند.

 • تمامی ماخذی که شامل ورودی ها می شود.
 • لیست تمامی مجوزهای لازمه که به منظور ثبت سفارش دستگاه و ترخیص آن اخذ می نمایید. حال این‌ مجوزها برای واردات ترمز های intorq جرثقیل نیز می تواند شامل مجوز واردات، استاندارد، محیط زیست، وزارت دفاع، همچنین تعیین ماهیت، ترخیص و …باشد.
 • به ارزش قطعات وارداتی با توجه به بررسی تمامی شناسه های موجود در پنل ارزش گذاری که شناسنامه آن محسوب می گردد.
 • بهتر است نوع برند را نیز به منظور چک نمودن ارزش قطعات مورد بررسی قرار بدهید‌
 • نوع کشور تولید کننده و همچنین شرکت تولید کننده نیز بایستی در اولویت باشد.
 • به هزینه هایی شامل مالیات های متعلقه نیز بر اساس نوع قطعات توجه کنید.
 • برای واردات ترمز های intorq جرثقیل به این نکته توجه کنید که در این میان بعضی از تعرفه ها نیز در سیستم ها به منظور ثبت در اظهارنامه به شناسه نیاز خواهند داشت.
 • آنالیز تمامی قوانین و شرایطی که بایستی بر اساس آن ها به تجارت خود ادامه بدهید. چرا که در هر زمینه ای قانون حرف اول را می زند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *