واردات قطعات صنعتی

واردات برد درایو ABB

واردات برد درایو ABB

واردات برد درایو ABB

واردات برد درایو ABB تجارت بسیار پرسودی است که شاید کمتر کسی در این زمینه سرمایه گذاری کند. در واقع افرادی سرمایه خود را جهت واردات چنین محصولی می کنند. که بسیار زرنگ و توانمند هستند. و اطلاعات زیادی درباره نیاز بازار دارند. چرا که برد درایو ABB جزو قطعات بسیار پر کاربرد می باشد. که دارای انواع مدل های مختلفی است‌.

تجارت در زمینه واردات قطعاتت صنعتی تنها از با کمک شرکت الکتنو امکان پذیر می باشد. چرا که این بازرگانی تجربه بسیار بالایی در زمینه انجام کلیه امور مربوط به تجارت دارد. و حتی می توانید از مشاوره های آن نیز در زمینه واردات برد درایو ABB بهره کامل ببرید. با بازرگانی الکتنو قطعا موفق تر، هدفمندتر وبا تخصص بیشتر اقدام خواهید کرد. و این توانایی از شما یک بازرگان حرفه ای خواهد ساخت.

چرا بازرگانی الکتنو؟

با وجود سختی های بسیار زیادی که برای واردات برد درایو ABB وجود دارد. قطعا کسی که می خواهد تجارت کند باید دارای تجربه بسیار زیادی باشد‌. افرادی که سالهاست در این زمینه سرمایه گذاری کرده اند. با تمام سختی های کار آشنا هستند. چه برسد به تجاری که تازه کار می باشند.

اما یک راه طلایی و مهم وجود دارد که قطعا موفقیت شما را دو برابر و پروسه تجارت شما را نیز کمتر می کند. سپردن کلیه امور مربوط به تجارت به شرکت الکتنو همان نکته طلایی و بسیار مهمی است. که شما را زودتر به موفقیت نزدیک می کند. این شرکت مطرح در زمینه بسیاری از فعالیت ها می تواند شما را راهنمایی کند که شامل:

 • خرید و واردات برد درایو ABB
 • ترخیص قطعات برد درایو
 • منبع یابی تولیدکنندگان قطعات برد درایو
 • تحویل گرفتن محموله
 • تسلط کافی به زبان کشور مورد نظر و ترجمه زبان آن ها هنگام گفتگو و بازدید از کارخانه تولید قطعات برد درایو
 • انبارداری و ارسال بار
 • بازرسی محموله قبل از ارسال
 • حمل و نقل توسط یکی از سه روش هوایی، زمینی و یا دریایی

توجه داشته باشید که الکتنو جدا از انجام تمامی امور مربوط به واردات برد درایو ABB حتی در زمینه تک تک گام های تجارت به شما مشاوره های لازم را ارائه می دهد. نا گفته نماند که هزینه خدمات ارائه شده توسط این بازرگانی بسیار بهتر و اقتصادی تر از دیگر شرکت های موجود در این زمینه می باشد. همچنین این شرکت، می تواند در کمترین زمان این پروسه را با موفقیت طی کرده و حتی نکات مربوط در مورد موانع احتمالی را نیز بازگو خواهد کرد. امروزه با وجود سختی های موجود و همچنین رقابت بسیار سختی که وجود دارد، اکثر تجار واردات خود را به بازرگانی ها می سپارند.

واردات برد درایو ABB

واردات برد درایو ABB

چگونگی واردات برد درایو ABB

واردات و صادرات یک فرآیند پیچیده و طولانی است که باید گام های بسیار زیادی را با رعایت شرایط و قوانین تجارت طی نمایید. بسیاری از افراد تنها با هدف کسب درآمد و سود فراوان قدم در این عرصه می گذارند. ولی بنا کردن تجربه روی چنین هدفی قطعا سست و بی ثمر خواهد بود. چرا که ریشه و بنای تجارت، کسب تجربه است و درصورت داشتن سابقه و توانایی بالا، قطعا گام های موفق تری خواهید برداشت.

شما باید درباره چگونگی واردات برد درایو ABB اطلاعات بسیار زیادی کسب کنید و اولین اقدام مهم شما باید، بازاریابی باشد. چرا که بلافاصله پس از واردات بتوانید محصول خود را به فروش برسانید. اما با چگونگی واردات آشنایی دارید؟ می دانید گام های مهم تجارت چیست؟ با نکات مهم تجارت چطور؟ گام‌ اول در واردات اخذ تمامی مجوزهای لازم اعم از کارت بازرگانی تجارت می باشد.

پس از دریافت کارت بازرگانی شما باید تولید کننده معتبری را در زمینه تولید قطعات برد درایو پیدا کنید. و با در نظر داشتن تمامی شرایط و قوانین و همچنین، تایید مشخصات محصول و تمامی پروسه تجارت قرارداد واردات را اخذ نمایید. پس از آن نیز بازدید از کارخانه تولیدی مهمترین اولویت شما خواهد بود. پس از بازدید و اخذ قرارداد هم می توانید اقدامات لازم را به منظور انتقال بار انجام دهید. که در این مرحله یک روش مناسب را انتخاب خواهید کرد.

بازرسی قطعات خریداری شده قبل از خروج و یا ارسال از کشور مبدا از دیگر پارامترهای بسیار مهمی است. که باید مورد اهمیت واقع گردد. پس از انتقال نیز با در دست داشتن مدارک و اسناد نورد نیاز می توانید جهت ترخیص قطعات اقدام کنید. ترخیص واردات برد درایو ABB در صورتی انجام می شود. که مدارک و اسناد ارائه شده مورد تایید مامورین گمرک و سازمان مربوطه باشد.

واردات برد درایو ABB

واردات برد درایو ABB

بهترین روش واردات برد درایو ABB

سه روش برای حمل و نقل برد درایو خریداری شده وجود دارد. که شما با توجه مرز مشترکی که با کشور مبدا دارید. می توانید آن را انتخاب نمایید. حتی میزان بودجه شما نیز در انتخاب روش خرید تاثیرگذار خواهد بود. چرا که هزینه انتقال هریک از روش ها با یکدیگر متفاوت است. البته در این زمینه نیز باید شما تابع قوانین باشید‌ و مطابق با محصول مورد نظر یک روش مناسب را انتخاب نمایید.

 • روش هوایی

یکی از بهترین روش ها برای واردات برد درایو ABB شامل روش حمل و نقل هوایی همان سریع ترین روش تجارت است. در این روش از طریق مرز هوایی می توان محموله خریداری شده را وارد نمود. اما می دانید هزینه واردات با روش هوایی بیشتر از دیگر روش ها می باشد؟ پس از روش هوایی تنها در صورت داشتن بودجه زیاد و حتی در مواقع ضروری برای واردات کالاهایی چون مواد غذایی که سریع فاسد می شوند، استفاده کنید.

 • روش زمینی

یکی از روش هایی که معمولا در صورت وجود مرز مشترک و یا نزدیکی دو کشور به یکدیگر از آن استفاده می شود. شامل روش حمل و نقل زمینی می باشد. روش زمینی مقرون بصرفه ترین راه ممکن جهت حمل کالا است. که اما زمان زیادی را می طلبد. در این روش با کمک کانتینر، تریلر و کامیون می توانید اقدام به جابجایی محموله کنید.

 • روش دریایی

روش دیگری نیز به نام روش دریایی وجود دارد که در این روش برد درایو ABB را توسط کشتی و از طریق دریا جابجا می کنند‌. از رایج ترین روش هایی است. که از لحاظ هزینه و امنیت نسبت به دو روش ذکر شده، اعتبار و ارزش بیشتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *