واردات زیمنس, واردات قطعات صنعتی

واردات برد درایو زیمنس

واردات برد درایو زیمنس

واردات برد درایو زیمنس

واردات برد درایو زیمنس توسط شرکت های بسیاری صورت می گیرد. که نمی توان گفت حتما همه این شرکت ها موفق خواهند بود‌. چرا که واردات و صادرات یک تجارت بزرگ است. که نیاز به تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد. و در صورت عدم وجود مهارت کافی نمی توانید یک تاجر موفقی باشید. چه بسا اینکه برد درایو زیمنس یکی از قطعات بسیار کاربردی است. که معمولا مدل های تقلبی آن نیز در بازار بسیار زیاد بوده و تنها با داشتن مهارت بالا قادر به طی نمودن این پروسه تجاری خواهید بود‌. اما با وجود شرکت الکتنو دیگر جای هیچگونه نگرانی و سوالی باقی نمی ماند. چرا که این شرکت بهترین خدمات تجاری در زمینه واردات قطعات صنعتی را با دانش و تجربه بالا در اختیار شما قرار می دهد. اگر قصد واردات برد درایو زیمنس دارید بهتر است ادامه متن را بخوانید.

واردات برد درایو زیمنس با کمک شرکت الکتنو

شرکت الکتنو یک بازرگانی موفق و باتجربه است. که سابقه بسیار طولانی و درخشانی در زمینه تجارت بین المللی دارد. این بازرگانی با به کارگیری کادری مجرب و توانمند و همچنین تابع بودن قوانین و شرایط تجارت توانست به سرعت رشد کند. و هم اکنون در زمره بهترین ها قرار بگیرد. این شرکت در زمینه تمامی امور مربوط بل واردات برد درایو زیمنس شما را راهنمایی خواهد کرد. یکی از مهمترین اقداماتی که الکتنو انجام می دهد. شامل حواله بانکی است که در صورت وارد کردن هر نوع محصولی باید این مرحله را طی نمود. این بازرگانی دارای حساب های بانکی متعددی در کشورهای مختلف است. تا درصورت لازم آمادگی لازم جهت پرداخت کلیه حواله ها را داشته باشد. این مرکز معتبر به اطلاع شما بازرگانان عزیز می رساند که حواله های ارزی شما در کوتاه ترین زمان ممکن با کارمزد مناسب انجام می شود‌.

ارسال پول به حساب کمپانی و یا شرکت های خارجی کار بسیار راحتی نیست. و قطعا در این زمینه باید مشاوره بگیرید. اما هزینه های پرداختی تنها شامل هزینه خرید و واردات برد درایو زیمنس نیست. بلکه برای تجارت شما باید هزینه های زیادی را پرداخت کنید که شامل:

 • هزینه هایی شامل کپی و ارائه مدارک مورد نیاز
 • اخذ تمامی مجوزهای لازمه
 • هزینه لازم جهت ترانزیت کردن محموله
 • حمل و نقل کالا توسط یکی از سه روش تجارت بین المللی
 • هزینه بازرسی کالا
 • هزینه های شامل ترخیص محموله
 • انتقال بار از گمرک تا مقصد نهایی
 • هزینه های انبارداری
 • خرید محصول از شرکت تولید کننده
 • بسته بندی قطعات
 • انجام مشاوره درصورت نیاز
 • هزینه رفت آمدها در صورت نیاز(به عنوان مثال جهت بازرسی کمپانی و اطلاع از نحوه تولید قطعات مورد نیاز)

واردات برد درایو زیمنس

واردات برد درایو زیمنس به زبان ساده

همانگونه که مستحضرید، قطعات برد درایو جزو پرکاربردترین و ضروری ترین قطعاتی هستند. که در اکثر صنایع جهت تولید بسیاری از لوازم و قطعات دیگر از آن استفاده می کنند. حال ممکن است این بردها در داخل کشور به تولید نرسند. و یا در صورتی که شرکت های داخلی این برد را تولید می کنند. از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشند. در این صورت تجار توانمند با شناسایی نیاز بازار و در دست داشتن اطلاعات کاملی درباره میزان تقاضای آن، اقدام به واردات برد درایو زیمنس می کنند. اما واردات از کدام کشور؟ قطعا که زیمنس یک برند معتبر آلمانی است. که در زمینه تولید قطعات الکترونیکی چون برد فعالیت می کند. اگر زمانی برند محصول مشخص نبود، شما می توانستید با تحقیقات کامل کشورهایی که این محصول را تولید می کنند پیدا کرده و با انجام مقایسه و در نظر گرفتن شرایط بهترین را انتخاب نمایید.

اما در صورتی که مشخص است مارک زیمنس تقاضا دارد و این مارک نیز مختص یک کمپانی در کشوری خاص است، کار شما راحت تر خواهد بود. اما با تمام این موارد ذکر شده چنانچه هدف شما انجام یک تجارت طولانی و پایدار و همچنین امن است، باید برای همکاری با بازرگانی الکتنو مشورت داشته باشید. البته پروسه تجارت تنها به انتخاب نوع محصول مورد نیاز بازار و شرکت تولید کننده و یا فروشنده ختم نمی شود؛ بلکه شما باید اقدامات بسیار زیادی را تا مرحله نهایی که شامل ترخیص می شود انجام دهید. حال اینکه پس از ترخیص نیز انتقال محموله از گمرک تا انبار یا مقصد نهایی هم نیاز به همکاری و مشاوره دارد و برای این کار نیز بایستی با سازمان حمل و نقل همکاری های لازمه انجام شود.

واردات برد درایو زیمنس

بازرسی محصول، مهمترین‌ گام واردات برد درایو زیمنس

برای واردات درایو و هر محصول دیگر شما باید حتما یک پروسه ای را طی کنید. و در این فرآیند برخی از گام ها واقعاً نیاز به مهارت بسیار بالایی دارند. یکی از گام های بسیار مهم و پر اهمیت شامل، بازرسی محصول خریداری شده است که این گام پس از اخذ قرارداد درست قبل از ارسال انجام می شود.

شما با توجه به نیاز بازار اقدام به واردات و یا سرمایه گذاری کرده اید و خرید نیز باید بر اساس همان مدلی که در بازار تقاضا دارد صورت بگیرد. قطعا تمام این نکات و شرایط هنگام اخذ قرارداد در پروفرما ذکر می گردد. اما گاهی ممکن است بنابر دلایل زیادی و یا اشتباه سهوی محصول مورد نظر شما با آن مشخصات ذکر شده در پروفرما برای شما ارسال نگردد. و یا این قطعات و محصولات در اثر شرایط مختلف آسیب دیده باشند که هر دو این شرایط به ضرر شما خواهد بود.

به منظور جلوگیری از خسارت های احتمالی و اشتباهات صورت گرفته بهتر است قبل از ارسال، در همان کشور مبدا محموله توسط مامورین بازرسی، به خوبی بررسی شود. با این بازرسی خیال شما از بابت سالم بودن و همچنین تطبیق محصول با مشخصات خواسته شده راحت خواهد شد.

اما برای انجام بازرسی واردات برد درایو زیمنس باید هزینه هایی را متقبل شوید که این هزینه ها نیز بایستی از قبل جهت انجام این فرآیند پرداخت شده باشد. اما هزینه بازرسی محصول به نوع، مدل، حجم، ابعاد، ارزش و … بستگی خواهد داشت. لازم به ذکر است که انجام امور مربوط به بازرسی نیز نیاز به تخصص بالایی دارد و حتی در این خصوص نیز باید راهنمایی های لازمه از بازرگانی الکتنو دریافت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *