پمپ صنعتی

لیست قیمت پمپ صنعتی

قیمت پمپ صنعتی

خرید پمپ صنعتی

از مهمترین دستگاه هایی که هم اینک در صنایع مختلف کاربرد اصلی دارند پمپ های صنعتی هستند. این دستگاه در مدلها و طرحهای بسیار مختلفی جهت عملکرد های خاص با ویسکوزیته های مختلف طراحی شده است. برای خرید پمپ صنعتی شما باید توجه داشته باشید که چه مدل پمپی را با چه مشخصاتی نیاز دارید و لیست قیمت پمپ صنعتی را نیز مشاهده کنید.

همچنین بهتر است برای خرید به فروشگاهی مراجعه کنید که تنوع بسیاری از کارها را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

فروشگاه الکتنو یکی از مراکز توزیع انواع پمپ درجه یک در کشور است که به صورت مستقیم پمپ های با کیفیت و قیمت مناسب خود را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد. الکتنو سابقه بسیار درخشان و طولانی در این زمینه دارد. برای تجربه خرید اقتصادی از این فرصت طلایی ناب استفاده کنید.

لیست قیمت پمپ صنعتی

افرادی که قصد خرید پمپ صنعتی دارند به خوبی می داند که از مدل های مختلف این دستگاه هم اکنون در صنایع استفاده می‌ کنند. یکی از پارامترهای اصلی تعیین کننده قیمت پمپ صنعتی مشخصات مختلف بویژه برند آن است.

اما اگر می خواهید به مناسب ترین لیست قیمت پمپ صنعتی دسترسی داشته باشید با یک انتخاب خاص می توانید بهترین ها را خریداری کنید. انتخاب بهترین مرکز فروش نظیر فروشگاه الکتنو یک نکته بسیار طلایی و خاصی است که به شما کمک می کند به بهترین پمپ های صنعتی قیمت مناسب دسترسی داشته باشید. کارشناسان فروش الکتنو جهت توزیع انواع پمپ درجه یک و قیمت مناسب میزبان شما عزیزان است.

قیمت پمپ صنعتی

انواع پمپ صنعتی

پمپ های صنعتی به عنوان مهمترین و اصلی ترین قطعات و دستگاه هایی هستند که در این صنعت مورد استفاده قرار می‌ گیرند. صنایع مهم ترین بخش تامین کننده نیاز ما انسان ها به شمار می روند که برای بهبود سرعت و کیفیت مواد و محصولات تولیدی در آنها از انواع اقسام دستگاه ها و ماشین آلات بسیار مختلفی نظیر پمپ های صنعتی استفاده می کنند. شناسایی انواع پمپ در قیمت پمپ صنعتی بسیار اهمیت دارد.

پمپ ها با جابجایی سیالات نقش مهمی را در صنایع مختلف ایفا خواهند نمود. این محصولات شامل تجهیزات مکانیکی هستند که برای انتقال سیال از یک نقطه به قسمت دیگر با فشار زیادی که به سیال وارد می کند، مورد استفاده قرار می گیرد. سیالات مختلف می توانند نظیر نفت، روغن، لجن، آب، فاضلاب، مواد شیمیایی، گاز و غیره باشند. با توجه به پیشرفت علم و ماشینی شدن صنایع مختلف کاربرد پمپ ها نیز افزایش پیدا می ‌کند.

اما با بهره‌مندی از همین پیشرفت این دستگاه نیز با قدرت عملکرد بهتری طراحی می گردند. عملکرد پمپ های صنعتی در مدل های مختلف آن بسیار متفاوت است. به طور کلی پمپ های صنعتی را به مدل های مختلفی نظیر پمپ های دینامیکی و جابجایی مثبت تقسیم می کنند که این دو به عنوان دسته بندی کلی انواع پمپ های صنایع نام گذاری شده اند.

در هر دسته بندی که شامل دو دسته می شود، انواع و اقسام پمپ های بسیار مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که هر یک از این پمپ ها عملکرد خاصی دارند. البته برای انتقال سیالات با ویسکوزیته بالا و پایین انتخاب نوع پمپ مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد؛ چرا که برای سیالاتی با ویسکوزیته بالا نیاز به پمپ هایی با فشار و قدرت بسیار زیادی خواهد بود. به هنگام خرید پمپ نکات بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند.

قیمت پمپ صنعتی

لیست قیمت پمپ صنعتی

نکات خرید پمپ های پرفروش صنعتی

انتخاب نوع مدل پمپ

اولین نکته ای که برای خرید پمپ صنعتی مورد توجه قرار می ‌گیرد، انتخاب نوع مدل پمپ است. همانگونه که اشاره شد، پمپ های صنعتی را از نظر مشخصات بسیار مختلفی به انواع گوناگونی تقسیم کرده اند. به عنوان مثال پمپ های سانتریفیوژ، ضد اسید، کفکش، پمپ روغن داغ، پمپ سیرکولاتور و غیره مدل های مختلفی از انواع پمپ های صنعتی هستند که میتوان آنها را در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار داد. هر یک از این پمپ ها دارای طراحی خاصی هستند و قطعاً مشخصات مختلف آنها تعیین کننده قیمت پمپ صنعتی خواهند بود.

به طور کلی برای تعیین لیست قیمت پمپ صنعتی شما ابتدا باید مدل مناسب را انتخاب و در نتیجه به بررسی قیمت بروید؛ اما انتخاب نوع مدل اهمیت زیادی دارد.

دبی پمپ

دبی پمپ از دیگر فاکتورهای مهمی است که به هنگام خرید و تعیین قیمت پمپ صنعتی مورد توجه قرار می‌ گیرد. درواقع دبی به این معنا است که پمپ شما می تواند در یک سیکل زمانی آب مواد سیال مربوطه و همچنین ذرات جامد را پمپاژ کند. بر اساس ارتفاع پمپ میزان جابجایی مواد در آن تعیین می گردد و هرچه ارتفاع پمپ بیشتر باشد، قطعاً فشار وارد شده بر پمپاژ کاهش پیدا می کند..

نوع سیال

نوع سیال خاص ترین و اصلی ترین پارامتری است که به هنگام خرید باید به آن توجه کنید‌ پمپ ها را بر اساس نوع سیالی که قرار است جابجا کنند با مشخصات خاصی طراحی کرده اند.

همچنین جنس پمپ نیز اهمیت بسیار زیادی برای جابجایی سیال دارد. ممکن است شما برای انتقال سیالاتی چون آب شور یا مواد شیمیایی باشد که در این صورت نیاز به پمپ هایی است که با بدنه ضد اسید با مقاومت بالایی طراحی شده باشند.

نکات موثر در قیمت پمپ صنعتی

  • تک فاز و سه فاز بودن برای مشتریان حائز اهمیت است. معمولاً پمپ های تکفاز با توجه به نوع کاربردی که دارند نسبت به پمپ های سه فاز میزان انرژی کمتری را مصرف خواهند نمود، اما در عوض مقاومت بیشتری خواهند داشت.
  • کیفیت پمپ اصلی ترین نکته ای است که برای ۹۰ درصد مشتریان اهمیت دارد. اگر یک پمپی دارای کیفیت بالایی باشد، حتماً عملکرد آن بهتر بوده و با طول عمر بیشتری می توان از آن استفاده نمود. برای اینکه بهترین پمپ صنعتی را با کیفیت بالایی خریداری کنید، می‌توانید به برندهای معتبر دسترسی داشته باشید.
  • یکی از نکات مهم دیگر توجه به حد پمپ است. که قدرت انتقال مواد به سطح بالا یا پایین را نشان می دهد. و بر حسب متر یا فود است. در پمپ هایی نظیر پمپ سانتریفیوژ بر اساس اینچ مربع و کیلو پاسکال مشخص می گردد. حال اینکه ارتفاعی که پمپاژ در آن صورت می گیرد برای محاسبه حد در نظر گرفته می شود.
  • قیمت پمپ صنعتی دیگر پارامتری است که برای خرید پمپ صنعتی پس از بررسی تمامی مشخصات می توان به مقایسه آن پرداخت. لیست قیمت پمپ صنعتی با در نظر قرار دادن تمامی اطلاعات اشاره شده تعیین می گردد. اما شما می‌ توانید به مقایسه قیمت ها در سایر مراکز پرداخته و مقرون به صرفه ترین را انتخاب نمایید. مطمئن باشید که فروشگاه الکتنو قیمت اقتصادی تری را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.
  • نوع مرکز فروش یک نکته بسیار مهم و خاصی است که کمتر کسی به آن توجه خواهد داشت. هم اکنون تعداد زیادی از مراکز فروش برای توزیع انواع پمپ در بازار فعالیت دارند. شما اگر بتوانید اطلاعاتی درباره با مراکز فروش مختلف کسب کنید، قطعاً به بهترین مرکز توزیع انواع پمپ صنعتی نیز دسترسی خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *