مجله الکتنو

خرید عمده اینورتر

خرید عمده اینورتر

آیا در رابطه با چگونگی خرید عمده اینورتر چیزی میدانید؟ در رابطه با راهنمای خرید اینورتر چطور؟ آیا می دانید بهترین اینورتر چه عملکردی دارد؟ مزایا و مشخصات اینورتر چیست؟ اینورتر نیز همانند دیگر تجهیزات اتوماسیون صنعتی به عنوان یکی از دستگاه های کاربردی است.‌ هم اکنون جهت کسب اطلاعات بیشتر با الکتنو همراه باشید.

چرا خرید عمده اینورتر

یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های نسل جدید اینورتر است. اینورتر شامل یک نوع کنترل کننده دور موتور می باشد. این قطعات دارای ساختاری کاملا یکپارچه هستند که وظیفه تبدیل جریان مستقیم به جریان متناوب را به عهده دارند. به طور کلی تبدیل کننده جریان مستقیم به متناوب، اینورتر است. این دستگاه خود در تجهیزات صنعتی بیشترین کاربرد را داشته و با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی هر روز با قدرت عملکرد بهتر روانه بازار می شود.

در بسیاری از صنایع برای تسهیل بسیاری از امور اینورترها نقش مهمی ایفا می کنند. اکنون اگر قصد خرید عمده اینورتر دارید، بایستی در رابطه با این دستگاه، مشخصات آن، بهترین برندها و حتی مزایای آن اطلاعاتی به دست آورید. اینورترها خود در دو نوع سه فاز و تک فاز طراحی می شوند و این تقسیم بندی بر اساس ورودی اینورتر است. خروجی تمامی اینورترها ۳فاز خواهد بود.

این دستگاه می تواند به راحتی و با سرعت بسیار زیادی با افزایش و کاهش سرعت، موتور را بر اساس نیاز شما انطباق دهد. به طور کلی نکات بسیار زیادی بایست هنگام خرید این دستگاه بررسی شود. نه تنها اینورتر بلکه تمامی قطعات و تجهیزات اتوماسیون صنعتی از نظر نوع کاربرد بسیار مورد توجه قرار می گیرد. شما نیز باید برای عملکرد بهتر به با کیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین اینورترهای شرکت‌های مطرح جهان دسترسی پیدا کنید. اینورتر می تواند سرعتی بیشتر از سرعت نامی را برقرار نماید. قطعاً که برقراری سرعتی بیشتر از سرعت نامی موتور بسیار اهمیت دارد. برای استفاده از اینورتر هیچ احتیاجی به قطع و وصل کردن برق اصلی نیست و همچنین هیچ شوکی هنگام راه اندازی در دستگاه وجود نخواهد داشت. با وجود این آپشن ها و قابلیت های نسل جدید قطعاً می توان استفاده بهینه و بهتری از اینورتر کرد.

خرید عمده اینورتر

اینورتر به عنوان کاربردی ترین تجهیزات صنعتی شناخته می‌شود. این قطعه در دو نوع سه فاز و تک فاز در بازار وجود دارد. این قطعه برای تغییر سرعت اینورتر می تواند سرعت دور موتور را افزایش یا کاهش دهد. این دستگاه در بسیاری از مصارف صنعتی نقش مهمی ایفا می کند. برای اینکه اینورتر شما بتواند قدرت عملکرد بالا و طول عمر زیادی داشته باشد هنگام خرید عمده اینورتر پارامترهایی را مورد بررسی قرار دهید.

 • یکی از مهمترین پارامترهایی که باید به آن توجه کرد این است که اطلاعات کافی در رابطه با قطعه داشته باشید تا بتوانید به تناسب نیاز خود بهترین اینورتر را با مشخصات لازمه انتخاب کنید. پس در گام نخست برند را بررسی نمایید.
 • بهتر است فرکانس موتور را نیز بررسی کنید: چرا که برای موتور یک فرکانسی وجود دارد. اینورتر ها نیز باید مجهز به یک فرکانس متفاوت از موتور باشند تا اتصال موتور و اینورتر برقرار شود. ناهماهنگی بین موتور و اینورتر باعث آسیب رسیدن و یا سوختن موتور میشود.
 • میزان ولتاژ موتور و همچنین ولتاژ درایو نیز باید بررسی شود: چرا که این میزان ولتاژ و درایو بایستی با ولتاژ و درایو صنعت مورد نظر تطابق پیدا کند. معمولا برای ولتاژهای سه فاز از ۳۸۰ تا ۶۹۰ وات استفاده خواهند نمود.
 • اینورترها در ظرفیت های بسیار مختلفی هستند: پس این باتری را با ظرفیت و ابعاد مناسبی انتخاب کنید. اما این ظرفیت و ابعاد بایستی به نسبت موتور در نظر گرفته شود: چرا که ممکن است در صورت اضافه بار دستگاه آسیب ببینند.
 • نکته مهم دیگر این است که موتور نباید در سرعت کمتر از ۲۰ درصد حداکثر سرعت مجاز مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین سرعت نباید بیشتر از ۲۰ درصد سرعت مجاز عملکرد دستگاه باشد. در صورت گرم شدن شدید موتور قطعا دستگاه آسیب می‌بیند و حتی احتمال سوختن موتور نیز وجود دارد.
خرید عمده اینورتر

خرید عمده اینورتر

ویژگی های بهترین اینورتر بازار

همانگونه که اشاره شد، اینورتر به عنوان یک نوع مبدل است که آن را با نام درایو یا کنترل کننده دور موتور نیز می شناسند. این دستگاه الکترونیک قدرت می تواند جریان مستقیم را به جریان متناوب تبدیل نماید. این کنترل کننده برای سرعت و راه اندازی موتور با تغییر همزمان فرکانس به کار گرفته می شود. حال این که برای استفاده برای ساختمان های مسکونی یا صنعتی اینورترها نیز در مدل های مختلفی طراحی شده است. به طور کلی اینورتر، برق DC را به برق AC تبدیل خواهد نمود. این دستگاه در ظرفیت های بسیار متنوعی در بازار وجود دارد که باعث صرفه جویی در میزان مصرف برق میشود. اینورتر را میتوان برای مصارف بسیار مختلفی به کار برد و متناسب با نوع کاربرد خود باید بهترین اینورتر را انتخاب نمود. برای خرید عمده اینورتر حتماً مزایا و ویژگی‌های بهترین اینورتر را به خاطر بسپارید.

برخی از این مزایا که سطح فروش اینورتر را افزایش می دهند عبارتند از:

 • این دستگاه به گونه ای طراحی شده که مصرف انرژی و برق را به شدت کاهش می دهد.
 • طول عمر موتور با استفاده از اینورتر افزایش پیدا می‌کند؛ اما جریان راه اندازی موتور با کمک اینورتر ها به شدت کاهش می‌یابد.
 • اینورتر قابلیت تغییر سرعت موتور را دارد که این در صنایع اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت. همچنین می‌تواند جهات مختلف حرکت موتور را نیز تغییر دهد.
 • اینورتر در برابر اضافه بار مقاومت بسیار بالایی دارد چراکه مجهز به حفاظت اضافه بار است.
 • با استفاده از اینورتر موتور با ولتاژ ورودی متغیر نیز می تواند عملکرد داشته باشد.
 • تکنولوژی پیشرفته به کار برده شده در اینورترها دارای آپشن های متفاوتی است. یکی از این قابلیت ها کنترل از راه دور دستگاه میباشد. همچنین اینورتر قابلیت برنامه ریزی حرکت نیز دارد.
خرید عمده اینورتر

خرید عمده اینورتر

نتیجه

قبل از خرید عمده اینورتر آشنایی با راهنمای خرید اهمیت زیادی دارد. همچنین شناخت مشخصات، ویژگی ها و بهترین برند اینورتر اهمیت زیادی دارد. این قطعه نیز به عنوان یکی از تجهیزات کاربردی اتوماسیون صنعتی شناخته می‌شود. تمامی قطعات صنعتی به لحاظ نقشی که ایفا می‌کنند اهمیت دارند. دسترسی به باکیفیت ترین اینورتر قیمت مناسب با وجود اوضاع نابسامان کنونی کشور بسیار حائز اهمیت است. الکتنو یک سایت پرآوازه و شناخته شده می‌باشد که می توانید بهترین اینورترهای برندهای مطرح جهان را از این مجموعه در کوتاه ترین زمان ممکن تهیه کنید. با خرید اینترنتی اینورتر از الکتنو لحظات خوبی را تجربه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *