خرید از چین, واردات از چین, واردات دستگاه

خرید خط تولید از چین

خرید خط تولید از چین

خرید خط تولید از چین

خرید خط تولید از چین یک تجارت بین المللی است که نیاز به رعایت اصول و قوانین بسیاری دارد. حال اینکه برای راه اندازی کارخانه و تولیدی و یا تعمیر و تعویض ماشین آلات خط تولیدی نیاز به خرید خط تولید است. اما ممکن است بنابر شرایط و دلایل مختلفی، در داخل این ماشین آلات به تولید نرسد. و حتی محصولات تولیدی از کیفیت مطلوب برخوردار نباشند‌. اکنون نوبت آن است که بازرگانان و واردات کنندگان، برای تامین نیاز بازار اقدام به واردات و خرید خط تولید از چین کنند.

البته این تجارت می تواند با هر کشور دیگری انجام شود. اما تجارت با چین مزیت های خاص خود را دارد. که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. اما بهتر است بدانید که واردات خط تولید کار فوق العاده سختی است. که تنها در صورت مشورت می توانید در این زمینه موفق عمل کنید. بازرگانی الکتنو نیز به عنوان یکی از مراکز معتبر، مفتخر است تا در زمینه تمام امور واردات و صادرات شما را راهنمایی کند.

چرا خرید خط تولید از چین

واردات و صادرات همان تجارت بین المللی است. که این تجارت می تواند با هر کشوری بر اساس قوانین صورت بگیرد. ممکن است گاهی بر اساس شرایط بسیار خاصی که حاکم می باشد. نتوان با برخی از کشورها به تجارت پرداخت و به همین خاطر است که می گویند قبل از تجارت بایستی با تمام قوانین آشنا شوید. حال اینکه تمام کشورهای جهان حق واردات و صادرات دارند. و این تجارت بین دو کشور بستگی به شرایط دارد. برای تجارت نیز می توان از روش های مختلف آن هم طبق شرایط بین کشورها استفاده کرد. و برای این کار هم هزاران کشتی، کانتینر، کامیون، قطار باربری و حتی هواپیما با توجه به نوع روش حمل و نقل وجود خواهد داشت. اما چین، یکی از کشورهای بسیار موفق و با سابقه در زمینه تجارت است. که طی سال های اخیر توانست با تجارت بسیار پیشرفت کند.

حال اینکه خرید خط تولید از چین به عنوان یک تجارت بزرگی شناخته می شود که سود و منفعت بسیاری دارد. در واقع کشورهایی نظیر چین یکی از اصلی ‌ترین و موفق ترین کشورهای صادر کننده به ایران هستند. حتی با وجود اینکه در طول سال های  تحریم های موجود، چین تنها کشوری بود که به همکاری تجاری با ایران ادامه داد. تجارت به عنوان یکی از مقوله‌ های بسیار مهم دنیا که می تواند با هر کشوری انجام شود. مستلزم رعایت نکات بسیار زیادی است.

حال اینکه برای واردات و یا خرید خط تولید از چین شما در گام نخست باید درباره کلیه فعالیت های آتی تحقیقات کلی انجام دهید. تا بتوانید به بهترین شکل ممکن به تجارت خود ادامه دهید. اما در صورت کلی باید گفت که این تجارت بین المللی برای افراد تازه کار با وجود این همه رقیب سر سخت بسیار کار دشواری است. و پیشنهاد می شود با کمک بازرگانی معتبر و خبره ای چون بازرگانی الکتنو همکاری کنید. تا در تجارت خود موفق باشید.

خرید خط تولید از چین

 

هزینه های خرید خط تولید از چین

بی شک، یکی از مهمترین سوالاتی که برای شما تجار پیش خواهد آمد. میزان هزینه ای است که می خواهید برای واردات پرداخت کنید. برآورد هزینه باید اولین اولویت شما باشد. و در همان گام اول میزان هزینه ای که قرار است پرداخت نمایید. و میزان سرمایه خود را مورد بررسی قرار دهید. آیا سرمایه کافی برای خرید خط تولید از چین دارید؟ آیا سرمایه شما به اندازه ای است که بتوانید به راحتی و بدون هیچ مشکلی تجارت کنید؟ قطعا همه ما می دانیم که واردات از چین حتی با کمترین هزینه ممکن است؛ اما به نوع محصول، تعداد و دیگر پارامترهای مهم نیز بستگی دارد. تا به حال درباره هزینه های پیش رو فکر کرده اید؟

  • هزینه خرید خط تولید از چین

اولین هزینه ای که مورد توجه قرار می گیرد، مبلغی است که شما باید جهت خرید محصول مورد نظر پرداخت نمایید. این هزینه هم بر اساس پارامترهایی نظیر نوع، برند، مدل، ابعاد و … متفاوت خواهد بود. در واقع بیشترین هزینه، مبلغی است که صرف خرید خود محصول می شود.

  • بازرسی کیفی

هزینه دیگری نیز تحت عنوان هزینه بازرسی کیفی وجود دارد که این مبلغ پرداختی نیز شاید بر اساس پارامترهای مشخصی متفاوت باشد‌. قبل از اینکه محموله شما صادر شود بایستی در همان کشور مبدا قبل از خروج مورد بررسی قرار بگیرد. این بازرسی به نفع شما بوده و به جهت اطمینان از سالم بودن و تطبیق آن با مشخصات پروفرما انجام می شود.

بیمه باربری

هزینه ای نیز تحت عنوان بیمه باربری وجود دارد که شاید مهمترین مرحله تجارت محسوب شود. بهتر است امور مربوط به بیمه باربری حتما پیگیری شود تا در صورت بروز صدمات و یا دزدیده شدن بار بیمه خسارت به وجود آمده را جبران نماید. میزان هزینه بیمه برای خرید خط تولید از چین نیز ممکن است با دیگر تجارت ها تفاوت داشته باشد.

خرید خط تولید از چین

حمل و نقل خط تولید از چین

پس از خرید خط تولید از چین شما باید طی مراحل مختلف محموله را جابجا کنید. حال ممکن است این جابجایی از کمپانی تا محل انتقال بار که ممکن است فرودگاه، ریل یا بندر باشد. هزینه دیگری نیز جهت انتقال توسط یکی از سه روش موجود شامل روش دریایی، زمینی و یا هوایی باید پرداخت کنید. پس از ترخیص نیز شما موظف هستید کالای مورد نظر را از گمرک تا مقصد نهایی انتقال دهید و این نیز نوع دیگری از جابجایی محسوب می گردد. هزینه های پرداختی نیز ممکن است با توجه به حجم سفارش، روش حمل و نقل، نوع تحویل و ….متفاوت باشد. برای جابجایی محموله بین دو کشور مبدا و کشور مقصد شما باید بر اساس شرایط و قوانین یکی از سه روش موجود را انتخاب کنید.

ممکن است شما با کشور مبدا یک مرز دریایی مشترکی داشته باشید. که در این صورت قطعا از مرز دریایی استفاده می کنید. که هزینه آن نیز مقرون بصرفه تر می باشد. یا حتی در صورت وجود مرز زمینی مشترک، می توانید توسط کانتینر، کامیون ک در صورت وجود ریل از قطار جهت جابجایی استفاده نمایید. توجه داشته باشید که  شما در روش حمل و نقل دریایی و زمینی هیچ محدودیتی از لحاظ میزان بار وارده نخواهید داشت. اما در صورتی که از روش هوایی برای خرید خط تولید از چین استفاده می کنید، از لحاظ حجم بار محدودیت خواهید داشت.

پس با در نظر گرفتن شرایط موجود و حتی قوانین تجارت یک روش مناسب را انتخاب کنید. این نکته را نیز به خاطر بسپارید که قوانین واردات و صادرات می تواند شامل قوانین بین المللی و یا قوانین مربوط به خود کشور باشد که در هر صورت شما باید تابع قوانین و شرایط باشید. همچنین با وجود تغییراتی که ممکن است در قوانین به وجود آید، آن ها را به صورت آنلاین و به روز شده چک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *