مجله الکتنو

خرید از کمپانی پارکر

خرید از کمپانی پارکر

خرید از کمپانی پارکر

خرید از کمپانی پارکر به سبب پرطرفدار بودن محصولاتش، یک تجارت پرسود است که هم اینک تجار بسیار زیادی در این راستا فعالیت می کنند. حال اینکه کمپانی پارکر یکی از بزرگترین شرکت های تولید انواع نوشت‌ افزار است که در زمینه تولید انواع خودکار، نوشت افزار و حتی خودنویس فعالیت می کند. اما برای تجارت با این شرکت که یک تجارت بین المللی محسوب می شود، بهتر است در گام نخست با تمامی باید ها و نبایدهای تجارت بین المللی آشنا شوید. حال اینکه برای خرید از کمپانی پارکر جدا از قوانین بین المللی شما باید با تمامی قوانین تجارت بین دو کشور نیز آشنا شوید و همچنین این قوانین دائما و در صورت نیاز مجددا مطالعه گردد.

چرا که ممکن است با توجه به شرایط مختلف، برخی از قوانین تجارت تغییراتی پیدا کنند. اما همکاری با شرکت ها و بازرگانی های بسیار بزرگ و معتبر را نیز بهتر است سرلوحه کار خود قرار دهید تا در این زمینه موفق تر عمل کنید. خرید از این کمپانی به علت تحریم ها سخت است. اما شرکت الکتنو یکی از معدود بازرگانی های ایران است که توانایی خرید و واردات از این کمپانی را دارد. الکتنو همچنین از سایربرند ها و شرکت های معتبر مانند rexroth و  endress houser را نیز دارد. که در این راستا می توانید با کارشناسان الکتنو در تماس باشید.

صدور پروانه الکترونیک برای خرید از کمپانی پارکر

همانگونه که مستحضرید، واردات یک تجارت بین المللی بزرگی است که معمولا افراد بسیار زیادی در این زمینه سرمایه گذاری می کنند. اما برای سرمایه گذاری در این تجارت شما بایستی پارامترهای بسیار زیادی را مورد توجه قرار دهید. حال اینکه این پارامترها می تواند شامل تمامی نکات، شرایط و تمامی قوانین مربوط به تجارت بین المللی باشد. در واردات مراحل بسیار زیادی وجود دارد که شاید افرادی که به تازگی اقدام به سرمایه گذاری کرده اند در این زمینه اطلاعات کافی نداشته باشند.

پس به جهت آشنایی با تمام مراحل و قوانین واردات و صادرات بایستی در تجارت های نخست با بازرگانی های باسابقه و بزرگ مشورت کرد. بازرگانی الکتنو نیز یکی از شرکت های بسیار مطرحی است که می تواند در زمینه تمام مراحل واردات و صادرات از آن ها کمک گرفت. حال اینکه مطالعه و آشنایی با برخی از مراحل مهم نیز تا حدودی شما را در زمینه تجارت کمک می کند.

یکی از مهمترین مراحلی که برای خرید از کمپانی پارکر مورد توجه قرار می گیرد شامل صدور پروانه الکترونیک است. حال اینکه صدور پروانه الکترونیک نیز به منظور ترخیص محصول از گمرک انجام می شود‌. برای صدور پروانه الکترونیک نیز پس از اخذ و ثبت کد رهگیری اقدام می کنید. با توجه به اینترنتی شدن بسیاری از امور، جهت صدور پروانه الکترونیک نیز می توانید به صورت اینترنتی اقدام کنید.

البته برای این کار نیز بایستی مدارک و اسناد مورد نیاز را به سازمان های مربوطه ارائه دهید تا پس از بررسی های لازمه پروانه الکترونیک تجارت شما صادر گردد. اما برای خرید از کمپانی پارکر به دلیل معتبر بودن این کمپانی و روی کار آمدن شرکت های کلاهبردار، بهتر است با کمک بازرگانی الکتنو اقدام کنید. این شرکت با مشاورین با سابقه و خبره و همچنین اعتبار چندین ساله خود، تمامی مراحل مربوط به این تجارت بزرگ را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

خرید از کمپانی پارکر

چگونگی واردات از کمپانی پارکر

برای خرید از کمپانی پارکر شما بایستی مراحل بسیار زیادی را طی کنید که هر کدام از این مراحل خود دربرگیرنده مراحل و اقدامات بسیار زیادی است. اما برای واردات از میان تمامی نکات و مراحل چند مورد بسیار مهم عبارتند از:

  • انتخاب محصول مورد نظر

برای خرید از کمپانی پارکر شما بایستی در قدم‌ اول محصول مورد نظر را انتخاب کنید. حال اینکه این محصول بایستی دقیقا همان مدل و کیفیتی باشد که نیاز بازار است. چرا که ممکن است مدل های مختلف این کالا را در بازار توزیع کنند و مشتریان شما تنها خواهان مدل خاصی یا برندی معتبر از یک محصول هستند. اما بهتر است انتخاب محصول نیز بر اساس تمامی شرایط و ضوابط کشور مبدا و کشور مقصد انجام شود.

  • انتخاب و بررسی پیشینه فروشنده

در گام بعدی شما باید تولید کننده و فروشنده این محصول را انتخاب کنید. ممکن است شرکت های بسیار زیادی در این زمینه فعالیت کنند اما شما بایستی تنها از یک مرکز مطرح و معتبر اقدام به خرید کنید. توجه داشته باشید که خرید از کمپانی پارکر حتی اگر اولویت شما باشد، بازهم تحقیقات جامعی بایستی در این باره انجام شود.

  • بررسی تمامی مشخصات محصول

پس از انتخاب فروشنده و یا تولیدکننده محصول بایستی درباره تمامی مشخصات محصول اعم از مدل، نوع، طرح، رنگ و حتی قیمت آن بررسی هایی صورت بگیرد. این وظیفه شما است تا از فروشنده درخواست کنید تا این لیست را در اختیار شما قرار دهد. حتی در این توافقات بهتر است نمونه ای را دریافت کرده و از استاندارد بودن آن ها اطمینان حاصل نمایید.

  • اخذ مجوزهای مربوطه

بهتر است قبل از انجام هر کاری برای اینکه با مشکلی مواجه نشوید حتما ابتدا مجوزهای لازمه را برای انجام آن مرحله اخذ کنید. توجه داشته باشید که مجوزها نیز با ارائه اسناد و مدارکی صورت می گیرند که البته مورد تایید سازمان مربوطه باشند. پس بهتر است در ارائه اسناد و مدارک نیز کوشا باشید تا با هیچگونه مشکلی مواجه نگردید.

خرید از کمپانی پارکر

راه های واردات و صادرات

برای واردات یا همان خرید از کمپانی پارکر می توان از روش های متعددی جهت انتقال محموله خریداری شده استفاده کرد. حال اینکه انتخاب هر یک از روش های تجارت بین المللی بر اساس پارامترهای بسیار زیادی صورت می گیرد. که به عنوان مثال، مرز مشترک بین دو کشور، نوع محموله وارداتی، قوانین بین دو کشور و … همگی در این راستا بی تاثیر نیستند. اما به طور کلی انتخاب روش واردات و صادرات به میزان بودجه تجار نیز بستگی خواهد داشت. چرا که معمولا با توجه به پارامترهای مختلف و بایدها و نبایدهای مهم میزان هزینه حمل و نقل در روش های مختلف با یکدیگر متفاوت خواهند بود.

  • روش حمل و نقل دریایی

یکی از متداول ترین روش های تجارت را می توان روش انتقال دریایی نامید که معمولا با کمک لنج و توسط دریا صورت می گیرد. هزینه حمل و نقل دریایی نسبت به برخی دیگر از روش ها کمی بصرفه تر است و در این روش هیچ محدودیتی از نظر میزان بار وارداتی وجود نخواهد داشت.

  • روش حمل و نقل زمینی

یکی دیگر از انواع روش های متداول واردات و صادرات شامل روش حمل و نقل زمینی است. که در این روش با کمک ماشین های چون کامیون، کانتینر و حتی حمل و نقل ریلی می توان اقدام به واردات نمود. یکی از مقرون بصرفه ترین و بهترین روش ها همین روش حمل و نقل جاده ای و یا ریلی است. که اما مدت زمان انتقال محموله کمی زیاد است. البته این طولانی بودن زمان حمل و نقل نسبت به روش دریایی با سرعت تر اما نسبت به روش هوایی کندتر انجام می شود.

  • روش حمل و نقل هوایی

سریع ترین روش حمل و نقل بین المللی شامل حمل و نقل هوایی است که در این روش توسط هواپیما محموله مورد نظر را وارد می کنند. البته باید گفت که این روش بیشتر مناسب انتقال محموله هایی است که بایستی سریعا به مقصد برسند و در روش هوایی محدودیت حجم انتقال بار وجود دارد. اما پرهزینه ترین روشی است که اغلب تنها به خاطر انتقال محموله های حیاتی از آن استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *