مجله الکتنو

برترین برندهای اتوماسیون صنعتی

برترین برندهای اتوماسیون

آیا با برترین برندهای اتوماسیون آشنایی دارید؟ می دانید کاربرد اتوماسیون چیست و چه مزیت هایی دارد؟ با پیشرفت علم، شاهد مکانیزه شدن تمامی صنایع تا ماشین آلات و دستگاه های بسیار پیشرفته هستیم. تمامی این ماشین آلات و دستگاه حتی تجهیزات و قطعات همگی با بهره مندی از علم روز و با قابلیت بالاتری در مقایسه با تولیدات نسل قدیمی هستند. خرید این ماشین آلات اتوماسیون با کیفیت بالا بایستی با شناخت کافی باشد. به همین ‌منظور الکتنو به عنوان قدرتمندترین شرکت توزیع انواع اتوماسیون صنعتی در ادامه درباره برترین برندهای اتوماسیون و کاربرد آن ها توضیحاتی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

اتوماسیون و کاربرد آن

از آنجایی که صنایع نیازهای مهم و اصلی ما انسانها را تامین می کنند باید گفت که در صنایع با اصطلاحات، دستگاه‌ها و تجهیزات زیادی سرو کار داریم. اتوماسیون یکی از اصطلاحات بسیار کاربردی در صنعت است که به معنای خود فرمان می باشد. با توجه به پیشرفت علم شاهد قدرت گرفتن اتوماسیون نیز هستیم. اتوماسیون انواع مختلفی دارد که کاربردی ترین آن اتوماسیون صنعتی است. در واقع این اصطلاح شامل تمامی تجهیزات و ماشین آلات می‌شود که در یک فرآیند خاص جهت هدایت و یا کنترل تمامی دستگاه های صنعتی می باشد.

در این فرآیند از فعالیت ها، تجهیزات و حتی دستگاه های بسیار زیادی برای عملیات خاصی استفاده میشود. تمامی ماشین آلات با بهره مندی از علم روز به صورت دیجیتالی و پیشرفته هستند. حال اینکه این دستگاه ها و ماشین آلات جایگزین نیروی انسانی شده اند.

انسان با کنترل و برنامه ریزی دستگاه ها تمامی مراحل تولید، ساخت، کنترل، بسته بندی و غیره را مدیریت می کند. چرخه اتوماسیون صنعتی شامل تمامی فرایندهایی است که برای به دست آوردن محصول نهایی به کار گرفته می شود. با توجه به پیشرفت علم اتوماسیون صنعتی به شکل مدرن تر و پیشرفته تر روی کار می‌آید. این سیستم به صورت پیوسته تمامی مراحل اتوماسیون را به یکدیگر مرتبط می سازد.

تکرارپذیری، افزایش کیفیت تولید، دقت، سرعت و همچنین کاهش انرژی مصرفی از مهم ترین مزیت های اتوماسیون صنعتی به شمار می رود. همانگونه که مستحضرید‏، علم همچنان رو به پیشرفت است. با توجه به رشد تکنولوژی ماشین آلات و دستگاه های خط تولید، کنترل کیفی، طراحی، ساخت، بسته بندی و غیره نیز به شکل مدرن تر و پیشرفته تر روانه بازار می شود. برای خرید اتوماسیون یا دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی باید با برترین برندهای اتوماسیون آشنایی پیدا کنید.

برترین برندهای اتوماسیون

برترین برندهای اتوماسیون

برترین برندهای اتوماسیون

همانگونه که اشاره شد، اتوماسیون شامل یک فرایند خاص است که آن را با نام سیستم خود فرمان نیز میشناسند. حال اینکه سیستم اتوماسیون وظیفه مدیریت، ذخیره اطلاعات و همچنین تبادل داده ها را بر عهده خواهد داشت. اتوماسیون به معنی خودکار بودن یا اتوماتیک بودن یک عملیات، فرآیند یا بسیاری از تجهیزات و ماشین آلات فرمان پذیر مختلفی است.

اتوماسیون ها به صورت های صنعتی و اداری هستند که در مدل های اداری می توان گفت که در برگیرنده تمامی فعالیت های بایگانی، اداری، مالی و غیره می باشد. در سیستم های صنعتی نیز کلیه فرآیندهای صنایع را کنترل و مدیریت می کند. برند های بسیار زیادی از اتوماسیون وجود دارد   ما به دنبال بهترین و معتبرترین برند ها در حوزه اتوماسیون هستیم که برخی از آنها عبارتند از:

  • برند ساموان یکی از برندهای بسیار پرآوازه کره جنوبی می باشد. این شرکت از سال ۱۹۹۴ در زمینه تولید انواع کنترل دما و رطوبت و همچنین دیگر انواع اتوماسیون صنعتی فعالیت خود را آغاز نموده است. ساموان محصولات خود را با کیفیت عالی و قیمت مناسب روانه بازار جهان می کند. این مجموعه با دریافت گواهی CE توانست محصولات خود را با کیفیت و قیمت رقابتی به دیگر کشورها صادر کند. از تولیدات دیگر این مجموعه می‌توان به انواع تایمر، سنسورها و همچنین کانترها اشاره نمود.
  • از برندهای مطرح دیگر تولید اتوماسیون صنعتی می توان به برند ویکا اشاره کرد. این برند متعلق به یکی از شرکت های بسیار معتبر جهانی است که از سال ۱۹۹۶ به عنوان رتبه یک جهان در زمینه تولید انواع سنسور ترانسمیتر و دیگر تجهیزات و ماشین آلات صنعتی فعالیت دارد. این شرکت آلمانی هم اکنون تولیدات خود را در بیش از ۴۰ کشور جهان توسط نمایندگی های حاد توزیع می کند.
برترین برندهای اتوماسیون

برترین برندهای اتوماسیون

برندهای پرفروش اتوماسیون در بازار

  • اگر به دنبال یکی از برترین برندهای اتوماسیون هستید می توان به برند اتک اشاره کرد. این برند پرآوازه متعلق به یکی از شرکت های معتبر ترکیه است که سابقه بسیار زیادی به بیش از ۶۰ سال در این زمینه دارد. این شرکت در زمینه تولید انواع سنسور سیستم های بازخوانی دیجیتال، انکودر مغناطیسی، ترانسمیتر و غیره فعالیت می کند. همکاری با کادری متخصص و توانمند و بهترین شرکت های تولیدی جهان از مهمترین مزیت های قدرت گرفتن این شرکت بزرگ است.
  • شرکت هاگلر از دیگر شرکت های بسیار محبوب در زمینه تولید اتوماسیون صنعتی به شمار می رود. این شرکت هم اکنون به عنوان پیشروی تولید کنندگان جهان است که انواع سنسور، سوئیچ، گیج و حتی ترانسمیتر را با قدرت کیفیت فوق العاده عالی روانه بازار می‌کند. هاگلر شهرت و اعتبار خود را مدیون استفاده از ماشین آلات بسیار پیشرفته روز دنیا، کادری متخصص و بهره مندی از علم روز می داند.
  • جفران یک نام آشنا و یکی از برترین برندهای اتوماسیون ایتالیایی است‌ این شرکت معتبر انواع دستگاه های اندازه گیری سیالات و حتی مواد اولیه را طراحی و تولید می کند.
  • اگر به دنبال برند بسیار پر روش اتوماسیون صنعتی هستید، میتوان به برند فنوج اشاره کرد. این برند محبوب ترکیه یک شرکت جوان اما بسیار قدرتمند است که در حوزه تولید انواع کنترل و اتوماسیون صنعتی فعالیت می کند. این مجموعه با استفاده از پیشرفته ترین تیم با تجربه و ماشین آلات بسیار باکیفیت توانست دستگاه های بسیار مجهز و پیشرفته را روانه بازار کند. این شرکت هم اکنون با دیگر برندهای معتبر جهان به رقابت پرداخته است.
  • بالوف یکی دیگر از برترین برندهای اتوماسیون صنعتی است که در ایالات فیلدر تاسیس شد. شرکت هم اکنون با ۶۸ کشور جهان همکاری دارد. تولید انواع دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی با کیفیت بسیار بالا باعث شده تا محصولات این مجموعه با استقبال بسیار زیادی مواجه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *